'VIP' BİLETLERİNE İNDİRİM

Son Güncelleme : 07 Ocak 2019 16:01
'VIP' BİLETLERİNE İNDİRİM

Eskişehirspor icra kurulu ikinci yarı için VİP bölümündeki kombineler için indirim kararı aldı.

Alınan karar şöyle: " Kulübümüzün sezon başında 1000 TL'den satışa sunduğu fakat talep azlığı nedeniyle satışı 500 TL'ye indirilen vip 104-108 bloklardaki kombinelerin ikinciyarı maçları için 250TL'den güncelleme kararını almak durumunda kaldığımızı camiamızla paylaşırız."

ÜYELERE ÇAĞRI

Öte yandan üç yıl üst üste aidat yatırmayan üyelere son çağrı yapıldı. Mart ayı sonuna kadar aidat yatırmayan üyelerin üyelikleri düşürülecek. Yine yıl içinde aidat yatırmayan üyelerinde aidatlarını yatırmaları istendi. Üç yıl üst üste aidat yatırmayanların listesi ise kulüp resmi sitesinden duyuruldu. Öte yandan icra kurulu yeni yönetim oluşması ve kulübe kaynak bulunması yönünde çalışmalarına hız verirken şehir yöneticileriyle görüşmelere de başladı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ah esesim ah...

07 Ocak 2019 17:41
olay stad veya heykel değil malesef taraftarın çoğunluğu eses ten soğudu ( takımdan değil yönetimden)

VAY BEE

08 Ocak 2019 08:37
KOSKOCA DEV BİR STAD YAPILDI DA - BİR ÇEKİRDEK ÇITLAYAN EŞŞEK HEYKELİ KADAR GÜNLERCE KONUŞULMADI , ŞU ESKİŞEHİR BASININDA .

DEV STAD

07 Ocak 2019 17:00
HANİ REİS TE STADI GÜZEL YAPTI ama , Hocanın en ufak hareketi , gelen misafiri bile haber olurken , eşşek heykeli bile olay olurken " bu muhteşem stadı görmezden gelenlere selam olsun .
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.