'VIP' BİLETLERİNE İNDİRİM

Son Güncelleme : 07 Ocak 2019 16:01
'VIP' BİLETLERİNE İNDİRİM

Eskişehirspor icra kurulu ikinci yarı için VİP bölümündeki kombineler için indirim kararı aldı.

Alınan karar şöyle: " Kulübümüzün sezon başında 1000 TL'den satışa sunduğu fakat talep azlığı nedeniyle satışı 500 TL'ye indirilen vip 104-108 bloklardaki kombinelerin ikinciyarı maçları için 250TL'den güncelleme kararını almak durumunda kaldığımızı camiamızla paylaşırız."

ÜYELERE ÇAĞRI

Öte yandan üç yıl üst üste aidat yatırmayan üyelere son çağrı yapıldı. Mart ayı sonuna kadar aidat yatırmayan üyelerin üyelikleri düşürülecek. Yine yıl içinde aidat yatırmayan üyelerinde aidatlarını yatırmaları istendi. Üç yıl üst üste aidat yatırmayanların listesi ise kulüp resmi sitesinden duyuruldu. Öte yandan icra kurulu yeni yönetim oluşması ve kulübe kaynak bulunması yönünde çalışmalarına hız verirken şehir yöneticileriyle görüşmelere de başladı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ah esesim ah...

07 Ocak 2019 17:41
olay stad veya heykel değil malesef taraftarın çoğunluğu eses ten soğudu ( takımdan değil yönetimden)

VAY BEE

08 Ocak 2019 08:37
KOSKOCA DEV BİR STAD YAPILDI DA - BİR ÇEKİRDEK ÇITLAYAN EŞŞEK HEYKELİ KADAR GÜNLERCE KONUŞULMADI , ŞU ESKİŞEHİR BASININDA .

DEV STAD

07 Ocak 2019 17:00
HANİ REİS TE STADI GÜZEL YAPTI ama , Hocanın en ufak hareketi , gelen misafiri bile haber olurken , eşşek heykeli bile olay olurken " bu muhteşem stadı görmezden gelenlere selam olsun .