Viktoria's Secret Meleği tam bir Türkiye bağımlısı çıktı!

04 Ağustos 2018 11:46
Viktoria's Secret Meleği tam bir Türkiye bağımlısı çıktı!

Dünyaca ünlü iç çamaşır markası Victoria's Secret'ın güzel meleği Karolina Kurkova son üç yazını da Bodrum'da geçirdi. Tam bir Türkiye bağımlısı olan Çek model, gözüne İstanbul'u kestirmiş durumda.

Viktoria Secret Meleği olarak tanınan Çek Model Karolina Kurvkova tam bir Türkiye bağımlısı oldu. Kurkova, son üç yazını da Bodrum Kaplankaya'daki lük villasında geçirdi. Tatil'de Türk lezzetlerini tadan, Bodrum'un yerel pazarlarını gezen ve yöre halkıyla yakın ilişkiler kuran Çek model, şimdi de gözünü İstanbul'a dikti. Kaplankaya'daki 15 milyon liralık villasından fotoğraf paylaşan eski Victoria's Secret meleğinin evindeki bir detay, İstanbul'u titizlikle araştırdığının kanıtıydı. .

ARTIK BİZDEN BİRİ OLDU: Karolina Kurkova, Fransız fotoğrafçı Jean Michel Berts'in 'The Light Of İstanbul' isimli kitabını evinin baş köşesine koydu. İstanbul fotoğraflarından oluşan kitabı inceleyen Kurkova, Boğaz manzaralı bir ev sahibi olmak için harekete geçti. Menajeri aracılığıyla İstanbul'daki yalı daireleri hakkında bilgi alan Karolina Kurkova'nın Bodrum tatilini bitirdikten sonra kısa süreliğine İstanbul'a gelip buradaki birkaç yalı dairesini gezeceği öğrenildi.

TÜRKİYE SEVDALISI: Bodrum'dan sonra İstanbul'da da ev sahibi olmak isteyen ünlü model, ilk iş olarak da Jean Michel Berts'in İstanbul'u anlattığı kitabını satın aldı..

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
Eskişehir Kırım Türkleri Derneği yöneticileri, Ankara’da Eskişehir milletvekillerini ziyaret ederek her birine Kırım Tatarlarının milli bayrağı, ''Taraklı Tamga'' hediye edip sesleri olması temennisinde bulundular. 
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
Eskişehir'de, jandarma ekiplerinin durdurduğu araçlarda yaklaşık 3 kilo esrar, af tüfeği ve sahte banknot ele geçirilirken, olaylarla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi. 
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
Eskişehir'de bir ekmek fırınında tüpten sızan gaz sonucu meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı. 
 SÜPER KAHRAMANLAR ESKİŞEHİR'DE
SÜPER KAHRAMANLAR ESKİŞEHİR'DE
Eskişehir Bisiklet Derneği (Vel ESBİD) tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Eskişehir Bisiklet Buluşmaları, "Süper kahramanlar haydi pedallamaya" adlı etkinlikle başladı.
ARA GÜLER'İ KAYBETTİK
ARA GÜLER'İ KAYBETTİK
Usta fotoğraf sanatçısı Ara Güler, tedavi gördüğü hastanede 90 yaşında hayatını kaybetti. Güler, cumartesi günü son yolculuğuna uğurlanacak.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu.