VE CEZA GELDİ

15 Mart 2018 16:47
VE CEZA GELDİ

Futbol disiplin kurulu, Altınordu maçında çıkan olaylar nedeniyle temsilcilerin tuttuğu rapor doğrusunda Eskişehirspor'a tribün kapama ve para cezası verdi.

 Buna göre Altınordu maçını 124 ve 125 bloklarında izleyen taraftarlar iki hafta sonra Eskişehir'de oynanacak olan Eskişehirspor- Balıkesirspor maçını izleyemeyecek. Ayrıca kulübe 7.500 TL para cezası verildi. Öte yandan gerek kulübün yazılı savunması gerekse sportif direktör İzzet Erdoğan'ın tribün önüne giderek olayların büyümemesi için çaba harcamasının yanı sıra futbolcuların tutumu da cezayı hafifletmiş oldu.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es Es

15 Mart 2018 17:58
Yazık gerçekten dosmusunuz düşman mı bu takıma anlamadım gitti bu zor zamanımızda kına yakarsınız artık sahaya giren arkadaşlar

EsEs

16 Mart 2018 11:58
Adil olmuş.Aklı başında taraftarlarsahaya girmeye çalışanlara ise engel olmaya çalıştı.yani 2 kendini bilmezin fevri hareketi......İyi de savunma yapmışız.

cemal

16 Mart 2018 08:05
ESES'in süper lige yükselmesini "TARAFTAR" önlemiştir. Yine aynı taraftar takıma zarar vermeye devam ediyor. Bu ne şiddet! bu ne celal..! Futbol seyir oyunudur. Sakin olun ve zevk alın... Senin komplekslerini atacağın yer burası değil. Bunu bilmelisin.

Hakan

16 Mart 2018 13:04
Cezayı sahaya girenlere rucu etsinler.

hasan

15 Mart 2018 19:18
eğer bu gun bu nedenden yani sahaya eyirci girme olayından bursaspor ceza alsaydı emınım sene sonuna kadar kapatmıışlardı iyi yırtmışsınız

Esesli Mehmet

04 Nisan 2018 14:54
Sakin olalım eses için ceza almayalım.

Akın

15 Mart 2018 23:12
Olayların bu noktaya gelmesine takım kaptanı Hürriyet neden olmuştur. Görevi takımı toparlamak ama ısrarla tam tersini yapıyor.

fanatik

19 Mart 2018 16:11
sahaya giren şerefsizin önde giden soyudur.araştırılsınlar Denizli taraftarı çıkabilirler.

Bilal

15 Mart 2018 23:29
Adım adım kümeye
KURT VE ATAÇ TAMAM
KURT VE ATAÇ TAMAM
CHP'nin Eskişehir adayları konusunda flaş bir gelişme yaşandı.
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.