VE CEZA GELDİ

15 Mart 2018 16:47
VE CEZA GELDİ

Futbol disiplin kurulu, Altınordu maçında çıkan olaylar nedeniyle temsilcilerin tuttuğu rapor doğrusunda Eskişehirspor'a tribün kapama ve para cezası verdi.

 Buna göre Altınordu maçını 124 ve 125 bloklarında izleyen taraftarlar iki hafta sonra Eskişehir'de oynanacak olan Eskişehirspor- Balıkesirspor maçını izleyemeyecek. Ayrıca kulübe 7.500 TL para cezası verildi. Öte yandan gerek kulübün yazılı savunması gerekse sportif direktör İzzet Erdoğan'ın tribün önüne giderek olayların büyümemesi için çaba harcamasının yanı sıra futbolcuların tutumu da cezayı hafifletmiş oldu.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es Es

15 Mart 2018 17:58
Yazık gerçekten dosmusunuz düşman mı bu takıma anlamadım gitti bu zor zamanımızda kına yakarsınız artık sahaya giren arkadaşlar

EsEs

16 Mart 2018 11:58
Adil olmuş.Aklı başında taraftarlarsahaya girmeye çalışanlara ise engel olmaya çalıştı.yani 2 kendini bilmezin fevri hareketi......İyi de savunma yapmışız.

cemal

16 Mart 2018 08:05
ESES'in süper lige yükselmesini "TARAFTAR" önlemiştir. Yine aynı taraftar takıma zarar vermeye devam ediyor. Bu ne şiddet! bu ne celal..! Futbol seyir oyunudur. Sakin olun ve zevk alın... Senin komplekslerini atacağın yer burası değil. Bunu bilmelisin.

Hakan

16 Mart 2018 13:04
Cezayı sahaya girenlere rucu etsinler.

hasan

15 Mart 2018 19:18
eğer bu gun bu nedenden yani sahaya eyirci girme olayından bursaspor ceza alsaydı emınım sene sonuna kadar kapatmıışlardı iyi yırtmışsınız

Esesli Mehmet

04 Nisan 2018 14:54
Sakin olalım eses için ceza almayalım.

Akın

15 Mart 2018 23:12
Olayların bu noktaya gelmesine takım kaptanı Hürriyet neden olmuştur. Görevi takımı toparlamak ama ısrarla tam tersini yapıyor.

fanatik

19 Mart 2018 16:11
sahaya giren şerefsizin önde giden soyudur.araştırılsınlar Denizli taraftarı çıkabilirler.

Bilal

15 Mart 2018 23:29
Adım adım kümeye
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.