VE CEZA GELDİ

15 Mart 2018 16:47
VE CEZA GELDİ

Futbol disiplin kurulu, Altınordu maçında çıkan olaylar nedeniyle temsilcilerin tuttuğu rapor doğrusunda Eskişehirspor'a tribün kapama ve para cezası verdi.

 Buna göre Altınordu maçını 124 ve 125 bloklarında izleyen taraftarlar iki hafta sonra Eskişehir'de oynanacak olan Eskişehirspor- Balıkesirspor maçını izleyemeyecek. Ayrıca kulübe 7.500 TL para cezası verildi. Öte yandan gerek kulübün yazılı savunması gerekse sportif direktör İzzet Erdoğan'ın tribün önüne giderek olayların büyümemesi için çaba harcamasının yanı sıra futbolcuların tutumu da cezayı hafifletmiş oldu.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es Es

15 Mart 2018 17:58
Yazık gerçekten dosmusunuz düşman mı bu takıma anlamadım gitti bu zor zamanımızda kına yakarsınız artık sahaya giren arkadaşlar

EsEs

16 Mart 2018 11:58
Adil olmuş.Aklı başında taraftarlarsahaya girmeye çalışanlara ise engel olmaya çalıştı.yani 2 kendini bilmezin fevri hareketi......İyi de savunma yapmışız.

cemal

16 Mart 2018 08:05
ESES'in süper lige yükselmesini "TARAFTAR" önlemiştir. Yine aynı taraftar takıma zarar vermeye devam ediyor. Bu ne şiddet! bu ne celal..! Futbol seyir oyunudur. Sakin olun ve zevk alın... Senin komplekslerini atacağın yer burası değil. Bunu bilmelisin.

Hakan

16 Mart 2018 13:04
Cezayı sahaya girenlere rucu etsinler.

hasan

15 Mart 2018 19:18
eğer bu gun bu nedenden yani sahaya eyirci girme olayından bursaspor ceza alsaydı emınım sene sonuna kadar kapatmıışlardı iyi yırtmışsınız

Esesli Mehmet

04 Nisan 2018 14:54
Sakin olalım eses için ceza almayalım.

Akın

15 Mart 2018 23:12
Olayların bu noktaya gelmesine takım kaptanı Hürriyet neden olmuştur. Görevi takımı toparlamak ama ısrarla tam tersini yapıyor.

fanatik

19 Mart 2018 16:11
sahaya giren şerefsizin önde giden soyudur.araştırılsınlar Denizli taraftarı çıkabilirler.

Bilal

15 Mart 2018 23:29
Adım adım kümeye
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.