paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ

18 Kasım 2018 16:49
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.

Şehidin 40 Mevlidine katılan Günay “Tüm şehitlerimiz ve ülkemiz için dua ettik. Neşet kardeşimiz ile birlikte tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Canlı ile korudukları bu vatana yerli ve yabancı düşmanları sokmayacağımıza ant olsun” dedi. Günay daha sonra yeni atanan Beylikova Kaymakamı Samet Öztürk’ü ve Belediye Başkanı Özkan Alp'i ziyaret etti. İlçenin mevcut durumu değerlendirildi. Günay, Özkan Alp ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile olumsuz hava koşullarına rağmen sokak sokak dolaşarak vatandaşların hatırlarını sordu. Günay “İlçe ilçe Eskişehir, köy köy Eskişehir diyoruz. Hemşehrilerimizle buluşmak en büyük mutluluk. Varsa sorunlarını, önerilerini, isteklerini dinlemek en önemli görevimiz” dedi. AK Parti Beylikova İlçe Başkanı Hasan Basri Doğan ve partililerle buluşan Günay 2019 yerel seçimler öncesi ilçenin mevcut durumunu, yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BAYRAM K

19 Kasım 2018 08:00
Sakarya gazetesi ve bir kesimin vekili arasında bir bağlantı mı var??? boş işlerle uğraşıp kendilerinden başka kimseye faydası olmayan bu kişinin hergün haberini yapıyorsun.

ms26

19 Kasım 2018 08:56
seçimden seçime mi?????????????????

güçsüz karınca

19 Kasım 2018 09:24
siz basta parti ici meselelerinize bir çözüm bulun. bulun ki eskisehir kazansın faydaniz yok zarariniz bari olmasin

safa

18 Kasım 2018 20:40
neden sadece seçimler yaklaşınca vatandaş dinleniyor. Birde bu arada seçimler yaklaşıyor. Malum eskişehirsporda zor günler geçiriyor, hadi siyasiler seçimlik eskişehirspor' un yanında olma zamani geldi. Mevsimlik işçi gibisiniz...

okur

19 Kasım 2018 13:29
sahte ilgi..yemezlerr!!

Murat

19 Kasım 2018 15:36
Alpu belediyesi taserondan kadroya gecen biz emekçilerin maaşlarını ödemiyor sayın vekil

eses

19 Kasım 2018 10:50
Halkın içinde olmayan kaybeder. her yerel seçimde olduğu gibi

Ahmet

19 Kasım 2018 22:25
Vatandaş seçimi unuttu geçim derdinde. Kış geldi yakıt paraları cepleri yakacak. Ocaktaki alacağımız zamda oda yakıta gidecek. Vesselam...
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
Eskişehir Barosu Başkanı Mustafa Elagöz, “Hukuksuzluk gelirse iktidarlardan gelir. Biz her zaman hukuksuzluğun karşısındayız. Kimsenin arka bahçesi değiliz” dedi.
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt geçtiğimiz Kayı Boyu Derneği’ni ziyaret etti. Kurt “Türk tarihini kulaktan dolma değil, gerçekleriyle öğrenmemiz, bilmemiz gerekir” dedi.
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
Uluönder Mahallesi'nde yaşayan ve aralarında husumet bulunan iki aile arasında tartışma çıktı. Tartışmada 2'sdi ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “Yerel seçimlerde nitelikli adaylara yer vereceğiz” dedi.
ÖRNEK DESTEK
ÖRNEK DESTEK
EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Boyplast Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç; Kızılay’ın “Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” kampanyasını işyerinde başlattı.