VATANDAŞ BUNLARI GÖNDERECEK

17 Nisan 2018 14:41
VATANDAŞ BUNLARI GÖNDERECEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, "Şimdi seçim diyorlar ya, olacak inşallah ve bunları göndereceğiz. Vatandaş gönderecek, bıktık artık" dedi.

erken seçim konusunda konuşan Kılıçdaroğlu, "Şimdi seçim diyorlar ya, olacak inşallah ve bunları göndereceğiz. Vatandaş gönderecek, bıktık artık. Eğer bunları dış güçler yapıyorsa, o zaman sen bu devleti kim yönetiyor diye benim soru sormam lazım. Bu devleti kim yönetiyor? Dış güçler yapıyorsa senin fonksiyonun ne kardeşim? Sen ne yapıyorsun? Devleti nasıl yönetiyorsun" dedi. 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

HTC

17 Nisan 2018 17:57
HAYYT BEE gene havasını atmiş , senin havan yeter .. seçimi kaybetsende önemli değil . sen başımızda kal o bize yeter . sen devleti değil evi yönetsen yeter . küçük enişte .

aktrollerden mesaj var .

17 Nisan 2018 17:48
küçük enişteyi çok seviyoruz - chp nin başında daima ve edebiyen kalmalı . 9 . 10 cu seçimide kaybetse onu bırakmayız . o bizim kalbimizde seçimler gelip geçici dostluklar daimi .. ( akparti kılıçtaroğlu platformu )

Ziya

17 Nisan 2018 22:23
Ben vatandaş! Sen kasetle geldin gitme zamanın geldi! Artık o kemikleşmiş oylarına da güvenme! Ak parti yoz yobaz tiplerden de arınıp (ki bu yolda) sanatçıya ve toplumun her kesimini kucakladığını gösterir ve samimiyetini ispat ederse sen de kendine parti ara artık.

büyüktaş

17 Nisan 2018 17:52
yaylalar yaylalar reis bizi hızlı trenle afrine götürecek ya çatlayın da patlayın

Hakan

17 Nisan 2018 14:47
Buradaki akp liler senle alay ediyor. Ama ne söylersen dedikleron doğru. Ekonomik kriz var ülke kötüye gidiyor. Ama akp lilere gerçekleri anlatmak çok zor.