VARDAR MEZARI BAŞINDA ANILDI

24 Ağustos 2018 18:04
VARDAR MEZARI BAŞINDA ANILDI

Eskişehir'de iki dönem belediye başkanlığı yapan ve kalıcı hizmetleri ile anılan Selami Vardar mezarı başında anıldı.


Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt "Selami Vardar'ın yapmış olduklarını anmadan geçmenin mümkün olmadığını belirterek, "Vardar'ı 17, ölüm yıl dönümünde saygı ve minnet duygularıyla anıyoruz" dedi. Vardar'ı anma töreninde bir konuşma yapan Mihalıççıklılar Derneği Başkanı Cemalettin Ürgüp "Merhum Selami Vardar, dürüstlüğü, çalışkanlığı, sevecenliği ve devletine, milletine bağlılığı ile tanınan biridir. Belediye Başkanlığı döneminde Eskişehir ilimizin alt yapı hizmetleri ile tanınmış halkın gönlünü kazanmıştır" diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

25 Ağustos 2018 00:09
Allah gani gani rahmet etsin. Yağmur yağdığında Eskişehir çamur deryası olurdu. Siyasi kariyerinden vaz geçerek bütün cadde ve sokakları kazdırdı. Kanalizasyon ve yağmur suyu kanallarını döşetti. Bugün Eskişehirli'nin cadde ve sokakları pırıl pırılsa onun sayesindedir. O gerçek bir şövalyedir.

Efsane

25 Ağustos 2018 13:31
Bi selami başkan gibisi gelmedi daha şu eskisehire belediye başkanı olarak maalesef şu an bile !!!!!

Nihat

26 Ağustos 2018 11:27
Allah rahmet eylesin! Yalnız arkadaşın birisi yanlış yazmış! Eskişehir in kanalizasyon sistemi Anap zamanında başlandı ve tamamlandı! Güzel projeleri vardı ancak zamanında belediyelerin kaynakları çok kısıtlıydı! Şimdiki gibi emlak vergileri falan akmıyordu belediyelere! Klasik Chp li fakat kesinlikle dürüst bir insandı! Şimdiki gibi bir yandan pkk ya selam çakıp bir yandan Atatürkçülüğe oynayan bazı palyaçolar o zamanki chp de çok azdı! Şimdi çok aleni maalesef.

Se

24 Ağustos 2018 22:32
Ne yaparsan yap başkanlik bu donem bitti
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.