VARDAR MEZARI BAŞINDA ANILDI

24 Ağustos 2018 18:04
VARDAR MEZARI BAŞINDA ANILDI

Eskişehir'de iki dönem belediye başkanlığı yapan ve kalıcı hizmetleri ile anılan Selami Vardar mezarı başında anıldı.


Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt "Selami Vardar'ın yapmış olduklarını anmadan geçmenin mümkün olmadığını belirterek, "Vardar'ı 17, ölüm yıl dönümünde saygı ve minnet duygularıyla anıyoruz" dedi. Vardar'ı anma töreninde bir konuşma yapan Mihalıççıklılar Derneği Başkanı Cemalettin Ürgüp "Merhum Selami Vardar, dürüstlüğü, çalışkanlığı, sevecenliği ve devletine, milletine bağlılığı ile tanınan biridir. Belediye Başkanlığı döneminde Eskişehir ilimizin alt yapı hizmetleri ile tanınmış halkın gönlünü kazanmıştır" diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

25 Ağustos 2018 00:09
Allah gani gani rahmet etsin. Yağmur yağdığında Eskişehir çamur deryası olurdu. Siyasi kariyerinden vaz geçerek bütün cadde ve sokakları kazdırdı. Kanalizasyon ve yağmur suyu kanallarını döşetti. Bugün Eskişehirli'nin cadde ve sokakları pırıl pırılsa onun sayesindedir. O gerçek bir şövalyedir.

Efsane

25 Ağustos 2018 13:31
Bi selami başkan gibisi gelmedi daha şu eskisehire belediye başkanı olarak maalesef şu an bile !!!!!

Nihat

26 Ağustos 2018 11:27
Allah rahmet eylesin! Yalnız arkadaşın birisi yanlış yazmış! Eskişehir in kanalizasyon sistemi Anap zamanında başlandı ve tamamlandı! Güzel projeleri vardı ancak zamanında belediyelerin kaynakları çok kısıtlıydı! Şimdiki gibi emlak vergileri falan akmıyordu belediyelere! Klasik Chp li fakat kesinlikle dürüst bir insandı! Şimdiki gibi bir yandan pkk ya selam çakıp bir yandan Atatürkçülüğe oynayan bazı palyaçolar o zamanki chp de çok azdı! Şimdi çok aleni maalesef.

Se

24 Ağustos 2018 22:32
Ne yaparsan yap başkanlik bu donem bitti
BAKANLIKTAN CEVAP GELDİ
BAKANLIKTAN CEVAP GELDİ
Eskişehir merkez ve ilçelerinde sıklıkla meydana gelen ve mağduriyet yaratan elektrik kesintilerine ilişkin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan açıklama geldi.
ESKİŞEHİR MERKEZLİ FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR MERKEZLİ FETÖ OPERASYONU
Eskişehir merkezli 3 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 6'sı muvazzaf 7 asker gözaltına alındı.
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
 Eskişehir'de, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen 2 kişi tutuklandı.
Göçmenler kurtarıldı
Göçmenler kurtarıldı
Ege Denizi'ndeki Yumurta Ada'da mahsur kalan 44 düzensiz göçmenin tamamı Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurlarınca kurtarıldı.
GECE YARISI DEPREM TATBİKATI
GECE YARISI DEPREM TATBİKATI
Eskişehir Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) ekibi, olası bir deprem felaketine hazırlıklı olmak amacıyla nefes kesen tatbikata imza attı. 
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.