VALİLİKTE SAĞLIK ZİRVESİ

06 Temmuz 2017 16:47
VALİLİKTE SAĞLIK ZİRVESİ

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir’deki sağlık yatırımları hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Valilik Makam Toplantı Salonunda yapılan bilgilendirme toplantısına; Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Tunga Barçın, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu, Halk Sağlığı Müdür Vekili Dr. Aslı Melekpotuk ve ilgililer katıldı. Toplantının açılışında konuşan Vali Çakacak, son yıllarda ülke genelinde sağlık yatırımlarının arttığına dikkat çekti. Vatandaşların sağlık alanındaki memnuniyetinden bahseden Vali Çakacak, genel bir değerlendirmenin yapılacağı toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Hasta ve hasta yakınlarının sağlık kurumlarından mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamak adına ellerinden ne geliyorsa yapma gayreti içerisinde olacaklarını belirten Vali Çakacak, özellikle sağlık kurumlarında, vatandaşlara kalite hizmet sunulmasını istedi. Eskişehir’de sağlık alanında son zamanlarda çok büyük yatırımlar yapıldığını bildiren İl Sağlık Müdürü Mumcu da, yapılan çalışmaları bir sunumla anlattı.

Sağlık alanındaki hizmet kalitesini artırmak adına çeşitli araştırmalar yaptıklarını kaydeden Müdür Mumcu, son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, personeli bilgilendirdiklerini söyledi. Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Barçın da, toplantıda bir sunum yaparak yapılan çalışmaları anlattı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Glt

06 Temmuz 2017 22:37
Biz valimizden EsEs'e yardım etmesini istiyoruz.Sadece birleştirici bir destek.

mustafa

10 Temmuz 2017 10:43
Sayın Valim, ilçe hastaneleri perişan durumda, personel bilgisiz ve ilgisiz. Doktor yok.

Doğa Sever

07 Temmuz 2017 22:50
Zirvede ; Eskişehir'in İleri Yaş Sağlık Turizm Merkezi ilan edilmesi konusu da , gündeme gelecek mi acaba?
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezini ziyaret etti.