VALİ ÇAKACAK'TAN HASTANE DENETİMİ

31 Mayıs 2018 14:09
VALİ ÇAKACAK'TAN HASTANE DENETİMİ

Vali Özdemir Çakacak, yapım çalışmaları devam eden 1081 yatak kapasiteli Eskişehir Şehir Hastanesi’ndeki çevre düzenlemelerini ve vatandaşların hastaneye ulaşmak için kullanacakları yol yapım çalışmalarını denetledi. 

Çalışmalarının koordineli bir şekilde yürütülmesi için Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü, Karayolları, OEDAŞ, Telekom ve yüklenici firma yetkililerinin uyum içerisinde çalışması gerektiğine vurgu yapan Vali Çakacak, vatandaşlarımızın hastaneye daha kolay ulaşabilmesi için Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. 
Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Vali Çakacak, hastanede kullanılacak olan üst standartlardaki tıbbi malzemelerin de gelmesiyle birlikte, Eskişehir’e yapılan büyük yatırımlardan birisi olan 1081 yatak kapasiteli Eskişehir Şehir Hastanesi’nin en yakın sürede hizmete gireceğini söyledi. 
Son teknolojinin kullanılacağı Eskişehir Şehir Hastanesi’nin açılışı ile birlikte şehrimizin bir sağlık merkezi haline geleceğini ifade eden Vali Çakacak, yetkililere verdikleri bilgiler için teşekkür etti. 
Vali Çakacak’a bu incelemelerinde; Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, yüklenici firma temsilcisi ve ilgili kurum yetkilileri eşlik etti. 

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

01 Haziran 2018 14:46
ACIL SERVISLERDEKI LACKALIK/ GUVENLIKTE BASLIYOR. ALLAH KIMSEYI DUSURMESIN. ACIL HASTAYI 5/6 KISI GETIRIYOR LAMBUR LUMBUR ICERIYE DALIYORLAR. HAYIR DIYECEKSINIZ. ACIL HASTANIZ VARSA / 112 ARANACAK. 155 ARANACAK TRAFIK ICIN/ KIRSAL KESIMDE 156 ARANACAK. YAZIK GUNAH ACIL SERVIS DOKTOR VE HEMSIRELERINE. ONLAR ELLERI OPULESI INSANLAR. HASTAYA MI BAKACAKLAR? YANINDA AH VAH EDEN KALABALIGIAMI? SAYIN VALIMIZ BU ISE BIR EL AT. ACIL SERVIS DOKTORLARINI RAHATLATACAK BIR ADIM AT. DOKTORLARIMIZ VE HEMSIRELERIMIZ/ HAKARET VE DAYAKTAN KURTULSUN ARTIK. HA GAYRET VALIM

hamdi

01 Haziran 2018 14:27
sayin valimiz/ birgunde yapilmis hastahaneleri denetleseniz. Normal vatandas gibi/ Koruma ordusu/ cakarli araclarla degil. Nasil bir LACKALIK var gozunuzle gorseniz. once

ok

01 Haziran 2018 09:15
35 tl muayene ücreti alınacak mı

ulaşım

01 Haziran 2018 08:20
henüz ulaşım ve toplu taşıma olmayan hastane denetimi mi?

Osman

12 Haziran 2018 13:03
Eskişehir e hayırlı uğurlu olsun. Görkemli bir yapıt oldu.yapanlardan ALLAH razı olsun.

ali kemal

07 Haziran 2018 09:21
herkesten bir ses yapılan bir hizmet var ne derseniz deyin her hizmetinde bir bedeli var haliyle hastanede ücret belediyelerde ücret asfalt parası kaldırım parası doktor katkı payı eczane katkı payı eee haliyle olcak işler böle yürüyor

bugra

07 Haziran 2018 08:25
adamlar ın bir şehir hastanesine laf söylemedikleri kalmıstı.kardeşim bari herşeye tukaka deme doğruya doğru yanlış a yanlış de..

ok

01 Haziran 2018 09:21
"Isparta'da vatandaşlar 'Hastane yaptınız ama ücretini nasıl ödeyeceğiz' diye soruyorlar bana. Şehir hastanelerinin Sağlık Bakanlığının diğer hastanelerinden farkı yok. Vatandaştan ilave para istenmiyor ve bundan sonra istenmeyecektir. 'İlk müracaata 30 lira alınıyormuş, tetkiklerden ilave ücret alınıyormuş, kapalı otopark ücreti alınıyormuş.' Bu dedikoduları bilerek çıkarıyorlar. Şehir hastanelerine karşı olan bir hayırcı zihniyet var. Şehir hastaneleri milletin hastanesidir. Özel hastanede olmayan konfor, teknik donanım, hizmet bu hastanelerde vardır. Ücret alındığı iddiaları tamamen asılsızdır."

Ali

01 Haziran 2018 10:25
Bu zihniyet yapılan her hayırlı ise bir kulp bulurlar senden benden önce koşarak giderler heykel ses çıkarmalar onlara önerim böyle hastanelere gitmesine olur biter bizim insanlara böyle hastaneler lazım

heykelciiiiii.....

01 Haziran 2018 00:38
Yahu ne gerek var hastaneye kültür sanat festival , eşek heykeli yatan sarhoş heykelinden daha iyi hizmet mi olur.

vatandaş

01 Haziran 2018 12:42
Sayın Valim büyükşehir belediyesi ilgilenmiyor sorunlarla Bide siz el atın Yapılan hastane Çok güzel Yapandan da yaptırandanda allah razı olsun ama koskaca eskişehir yapılan hastane devasa hastenin çevresi nasıl hiç baktınızmı komşu illerden gelicek misafirler hastahanenin çevresi büyük bi köyü andırıyor demezmi lütfen dikkat
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
Anadolu'nun en büyük ahşap direkli camilerinden olan, Sivrihisar Belediyesinin yaptığı başvuru sonrası 2016'da UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen Ulu Cami, 786 yıldır ihtişamını kaybetmeden ayakta duruyor.
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
Eskişehir’de, bir apartmana gece geç saatlerde giren iki hırsız bisiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı. Bisiklet sahibi Aytaç Korum, 3 ay önce büyük zahmetlerle aldığı ve arkadaşı gibi gördüğü bisikletinin bulunmasını istiyor.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefonda kendisini polis olarak tanıtan şüphelinin yönlendirmesiyle bankadan 100 bin lira çekmeye çalışan 86 yaşındaki kişi, dolandırılmaktan son anda kurtarıldı.
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.