VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE

17 Kasım 2018 13:21
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE

Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.

Sağlıkta atılım

Servislerde yatan hastaları ziyaret eden ve hastaların sağlık durumları hakkında bilgi alan Vali Çakacak, hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletip, acil şifalar diledi.

Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerini de gezen Vali Çakacak, son model teknolojik donanıma ve 5 yıldızlı otel odası konforuna sahip hastanede, vatandaşların sağlık alanında ulaşılan en son teknolojik hizmetlerden yararlandığını ifade etti. Eskişehir’e yapılan büyük yatırımlardan birisi olan 1081 yatak kapasiteli Eskişehir Şehir Hastanesi’nin bölgemiz ve ilimiz açısından son derece önemli olduğunu vurgulayan Vali Çakacak sağlık alanında büyük atılımlar yapıldığını söyledi.

Söz sahibi ülke

Eskişehir Şehir Hastanesinin düşünülenin ve hayallerin çok ötesinde bir sağlık kompleksi olduğunu vurgulayan Çakacak, “Sağlıkta Dönüşüm Projesi” sayesinde Türkiye’nin sağlık alanında dünyada söz sahibi hale geldiğini belirtti.

Vatandaşların, sağlık alanında ulaşılan en son teknoloji ve hizmetlerden böylesi nezih bir ortamda faydalanacak olmalarından duyduğu memnuniyeti aktaran Vali Çakacak, hasta memnuniyetinin üst düzey seviyesinde olduğunu söyledi. Çocuk servisini de gezen Vali Çakacak, çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncak hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle