VALİ ÇAKACAK ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

15 Haziran 2018 19:35
VALİ ÇAKACAK ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Maide Bolel Huzurevi sakinleri ve Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bayramlaştı. 

Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak Maide Bolel Huzurevi sakinleriyle bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, buradakilerle bir süre sohbet ederek dilek ve temennileri dinledi. Daha sonra Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi. Bayramların; insanların birbirini hatırladığı, gönüllerin alındığı takdirde manasına uygun yaşanabileceğini ifade eden Vali Çakacak, “Bayramın manasına uygun olarak dost, akraba ve komşularımızı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeli, kimsesiz çocuklarımızın, engelli ve yaşlılarımızın yüzlerini güldürmeli, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı ve onların gönüllerini almalıyız” dedi. 
Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bayramların mükemmel bir fırsat olduğunu kaydeden Vali Çakacak, bayramları yardımlaşmaya vesile olan özel günler olarak nitelendirdi. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle