ÜZERİNDEN TABANCA ÇIKTI

Son Güncelleme : 27 Ocak 2020 12:01
ÜZERİNDEN TABANCA ÇIKTI

Eskişehir'de, polis ekiplerince şüphelenerek durdurulan 14 yaşındaki çocuğun üzerinde kurusıkı tabanca ve bıçak ele geçirildi.

Alınan bilgilere göre; dün saat 19.45 sıralarında Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Gazi Yakup Satar Caddesi üzerinde bulunan Anıt Park'ta uygulama gerçekleştirdi.

Parkta yapılan uygulamada durumundan şüphelenilen 14 yaşındaki A.K. durduruldu. Çocuğun üst aramasında, kurusıkı tabanca ve bıçak ele geçirdi. Şüpheli çocuk, polis ekiplerince emniyete götürüldü.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

??

28 Ocak 2020 12:01
Geleceğin psikopatı. Böyle tiplere 25 yıl vermeleri lazım. Illa birisini mi öldürmesi gerekiyor ceza için diyeceğim de adama öldürene bile ceza verilmiyor neredeyse

Faik

28 Ocak 2020 07:31
Etraf bu kadar vurdulu kırdılı mafya filmi ile dolu. Sıfır Bir filmi Adana'dan bahseden bir film diye gittim. Kürt mafyası Türk Mafyasına karşı bir film yapılmış. İçler acısı böyle filmler yasaklanmalı.

Anıt park

28 Ocak 2020 01:14
Bu Anıt Park neden boyle sürekli. Ve niçin üvey evlât muamelesi görüyor bu park. Şehre gelen turistleri neden götürmüyor sunuz bu Anıt Park'a? Turistlerin bu parkı görme hakları yok mu? Niçin sadece Kent park Sazova Parkı'na gidiyorlar? Bu parkta diğerleri gibi olabilir mi? Neden olmasın? Ve o bölgede oturan hemşehrilerimiz 2. sınıf vatandaş mı? Nerede kaldı halkçı sosyal belediyecilik...