UTANDIRAN GÖRÜNTÜ

07 Ocak 2019 08:26
UTANDIRAN GÖRÜNTÜ

Eskişehirspor'un alt yapısında sıkıntı büyük. İcra kurulu güç bela U14 ve U15 takımlarını Kayseri deplasmanına bir gün önceden gönderirken dün tesislerdeki U16 maçına gelen olmadı. Sıkıntıyı ise sporcuların velileri çözdü.

Eskişehirspor'un alt yapısı kaderine terk edilmiş durumda. Haftalardır sorumlu yöneticiler alt yapının maçlarına gelmezken sorunların çözümü konusunda görev sporcu velileri, takımlarda özveriyle görev yapan teknik adamlara ve personele düşüyor. Dünde öyle oldu.

Kar ile kaplı olan zeminin temizlenme işlemi için veliler devreye girmeseydi Eskişehirspor- Kayserispor arasındaki U16 maçı oynanmayacaktı. Buz gibi olan soyunma odaları ve sporcuların üzerlerinde yazlık kıyafetler olması da dikkatlerden kaçmadı.

ÖNCE ENDİŞE VARDI

Demirkol tesislerine maçın başlama saati olan 12.00'den yaklaşık 1,5 saat önce gelen maçın hakemleri, Merve Doğan, Hüseyin Özçetin ve Eren Hadak her iki takımın teknik adamlarıyla uzun süren bir görüşme yaptı. Sporcu sağlığını düşündüklerini ve sahanın temizlenmemesi durumunda maçın tatil olacağını söyleyen hakemler temizleme çalışmalarını bekledi ve bir saat geçikme ile maçın oynatma kararı aldı.

VELİLER DEVREYE GİRDİ

ODUNPAZARI BELEDİYESİ YETİŞTİ

Demirkol tesislerindeki sentetik sahanın kar ile kaplı olması üzerine temizleme işlemine önce sporcuların velileri başladı. Görevlilerde temizleme çalışmalarına eşlik ederken temizlenmeme endişesi sonrasında Es Es'in alt yapısında görev yapan bir futbolcurun velisi Odunpazarı Belediyesi'nde çalıştığı için Belediye yetkililerinden yardım istedi. Temizleme aracı velilerin ısrarlı aramaları sonucu sahaya geldi. Veliler duyarlı davranan Belediye yetkililerine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hoca bilir

07 Ocak 2019 09:29
şehrimizin 3 belediyeside bu işten sorumlu değildir , burasını kara yolları görev sahası içindedir dedi . hoca .

selami

07 Ocak 2019 12:14
Taso... beğenmiyorsan Konyaya git.

MUHSİN TANYÜREK

07 Ocak 2019 09:19
siz de hocanız da aynısınız , seçim olmasa gitmezsiniz..

utanma .

07 Ocak 2019 09:00
üstüne ait olmayan işlerden fırsat bulabilirseler - o kadar işide belediyeler yapsın artık .

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama