UTANDIRAN GÖRÜNTÜ

07 Ocak 2019 08:26
UTANDIRAN GÖRÜNTÜ

Eskişehirspor'un alt yapısında sıkıntı büyük. İcra kurulu güç bela U14 ve U15 takımlarını Kayseri deplasmanına bir gün önceden gönderirken dün tesislerdeki U16 maçına gelen olmadı. Sıkıntıyı ise sporcuların velileri çözdü.

Eskişehirspor'un alt yapısı kaderine terk edilmiş durumda. Haftalardır sorumlu yöneticiler alt yapının maçlarına gelmezken sorunların çözümü konusunda görev sporcu velileri, takımlarda özveriyle görev yapan teknik adamlara ve personele düşüyor. Dünde öyle oldu.

Kar ile kaplı olan zeminin temizlenme işlemi için veliler devreye girmeseydi Eskişehirspor- Kayserispor arasındaki U16 maçı oynanmayacaktı. Buz gibi olan soyunma odaları ve sporcuların üzerlerinde yazlık kıyafetler olması da dikkatlerden kaçmadı.

ÖNCE ENDİŞE VARDI

Demirkol tesislerine maçın başlama saati olan 12.00'den yaklaşık 1,5 saat önce gelen maçın hakemleri, Merve Doğan, Hüseyin Özçetin ve Eren Hadak her iki takımın teknik adamlarıyla uzun süren bir görüşme yaptı. Sporcu sağlığını düşündüklerini ve sahanın temizlenmemesi durumunda maçın tatil olacağını söyleyen hakemler temizleme çalışmalarını bekledi ve bir saat geçikme ile maçın oynatma kararı aldı.

VELİLER DEVREYE GİRDİ

ODUNPAZARI BELEDİYESİ YETİŞTİ

Demirkol tesislerindeki sentetik sahanın kar ile kaplı olması üzerine temizleme işlemine önce sporcuların velileri başladı. Görevlilerde temizleme çalışmalarına eşlik ederken temizlenmeme endişesi sonrasında Es Es'in alt yapısında görev yapan bir futbolcurun velisi Odunpazarı Belediyesi'nde çalıştığı için Belediye yetkililerinden yardım istedi. Temizleme aracı velilerin ısrarlı aramaları sonucu sahaya geldi. Veliler duyarlı davranan Belediye yetkililerine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hoca bilir

07 Ocak 2019 09:29
şehrimizin 3 belediyeside bu işten sorumlu değildir , burasını kara yolları görev sahası içindedir dedi . hoca .

selami

07 Ocak 2019 12:14
Taso... beğenmiyorsan Konyaya git.

MUHSİN TANYÜREK

07 Ocak 2019 09:19
siz de hocanız da aynısınız , seçim olmasa gitmezsiniz..

utanma .

07 Ocak 2019 09:00
üstüne ait olmayan işlerden fırsat bulabilirseler - o kadar işide belediyeler yapsın artık .
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.