paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ÜSTYAPIDA SORUN KALMAYACAK

Son Güncelleme : 12 Temmuz 2018 09:07
ÜSTYAPIDA SORUN KALMAYACAK

Sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarına devam ettiğini belirten Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Erenköy Mahallesi’nde yol yapım ve onarım çalışmalarına başladı.

40 sokakta başlatılan çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Öztaş, Altınova, Yaylayolu, Türkalp, Demirözü, Yenibaşak, Lalegül, Yeşilçimen, Çınarlık, Karanır, Çelikız, Aydıntan, Giresun, Galip, Uzay, Oğuzalp, Alaçınar, Şantiye, Öncüer, Güzelcan, Aklar, Yazarlar, Şanlısoy, Aylak, Gürkaynak, Aykan, Kavaklıdere, Koç, Gezginler, Paşadayı, Kırbaşı, Çeşme Yolu, Ulussever, Yıldızeli, Yavuzer, Lefke, Yenisu, Erişenler, Bağlık, İtfaiye Sokakta ‘aşınma asfalt ile yol’ ve ‘baskılı asfalt ile tretuvar yapımı’ çalışmaları yapacak.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tepeninbaşı

11 Temmuz 2018 16:35
Zahmet edip tepebaşı belediyesi de birbaşlasa da artık merkezi mahallelerdeki şantiye gibi olmuş caddelerden kurtulsak artık

Metin yildiz

11 Temmuz 2018 23:08
Tek kelimeyle rezalet diyorum yollar araçlar evler toz toprak içinde nefes alamıyoruz erenkoyde belediye oyu biraz zor alir

sade vatandaş

12 Temmuz 2018 21:47
dört yıldır çukurlu hendekli yollarda geziyoruz seçimlere kısa bir süre kalmış 2019 da üç belediyede de değişim ve yenilenme olacağı görüldü galiba

26es

12 Temmuz 2018 16:19
EMEK MAHALLESİ' ndeki tüm sokaklara da bekleriz ......

ali

12 Temmuz 2018 11:29
gültepe mh meşe park yanındaki kaldırımlar fatih anadolu lisesine kadar yapıldı ama kaldırımların bir tarafı yola bakan tarafıyagmur yagdimi çamur içinde araç park edildiğinde çamur içinde kalıyordur an önce asfalt olursa sorun çözülmüş olacak

ömer

12 Temmuz 2018 16:09
birde tepebaşı yapsa yenibağlar feleket yollardan geçilmiyor ataç uyuyor

özhan

12 Temmuz 2018 16:08
erenköyün yolları gayet iyiydi sadece boş çalışma

Pusat

12 Temmuz 2018 16:03
Hahaha kahkaha attım, altyapının sıfır olduğu sözde büyükşehirde üstyapı sorunu olmayacakmış

eses

12 Temmuz 2018 15:09
nasıl olsa parasını vatandaştan alacak ondan sonra bide çıkıp her tarafa asfalt atık diyecekler .türkiye de atılan asfaltın parasını veren tek şehiriz

Levo

11 Temmuz 2018 17:19
Demekki alt yapıda sorunlar devam edecek.

umut

11 Temmuz 2018 16:54
kopyala yapıştır yaparken SÜMER mahallesi kalmış. biraz dikkat.. :)
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.