ÜSTYAPIDA SORUN KALMAYACAK

Son Güncelleme : 12 Temmuz 2018 09:07
ÜSTYAPIDA SORUN KALMAYACAK

Sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarına devam ettiğini belirten Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Erenköy Mahallesi’nde yol yapım ve onarım çalışmalarına başladı.

40 sokakta başlatılan çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Öztaş, Altınova, Yaylayolu, Türkalp, Demirözü, Yenibaşak, Lalegül, Yeşilçimen, Çınarlık, Karanır, Çelikız, Aydıntan, Giresun, Galip, Uzay, Oğuzalp, Alaçınar, Şantiye, Öncüer, Güzelcan, Aklar, Yazarlar, Şanlısoy, Aylak, Gürkaynak, Aykan, Kavaklıdere, Koç, Gezginler, Paşadayı, Kırbaşı, Çeşme Yolu, Ulussever, Yıldızeli, Yavuzer, Lefke, Yenisu, Erişenler, Bağlık, İtfaiye Sokakta ‘aşınma asfalt ile yol’ ve ‘baskılı asfalt ile tretuvar yapımı’ çalışmaları yapacak.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tepeninbaşı

11 Temmuz 2018 16:35
Zahmet edip tepebaşı belediyesi de birbaşlasa da artık merkezi mahallelerdeki şantiye gibi olmuş caddelerden kurtulsak artık

Metin yildiz

11 Temmuz 2018 23:08
Tek kelimeyle rezalet diyorum yollar araçlar evler toz toprak içinde nefes alamıyoruz erenkoyde belediye oyu biraz zor alir

sade vatandaş

12 Temmuz 2018 21:47
dört yıldır çukurlu hendekli yollarda geziyoruz seçimlere kısa bir süre kalmış 2019 da üç belediyede de değişim ve yenilenme olacağı görüldü galiba

26es

12 Temmuz 2018 16:19
EMEK MAHALLESİ' ndeki tüm sokaklara da bekleriz ......

ali

12 Temmuz 2018 11:29
gültepe mh meşe park yanındaki kaldırımlar fatih anadolu lisesine kadar yapıldı ama kaldırımların bir tarafı yola bakan tarafıyagmur yagdimi çamur içinde araç park edildiğinde çamur içinde kalıyordur an önce asfalt olursa sorun çözülmüş olacak

ömer

12 Temmuz 2018 16:09
birde tepebaşı yapsa yenibağlar feleket yollardan geçilmiyor ataç uyuyor

özhan

12 Temmuz 2018 16:08
erenköyün yolları gayet iyiydi sadece boş çalışma

Pusat

12 Temmuz 2018 16:03
Hahaha kahkaha attım, altyapının sıfır olduğu sözde büyükşehirde üstyapı sorunu olmayacakmış

eses

12 Temmuz 2018 15:09
nasıl olsa parasını vatandaştan alacak ondan sonra bide çıkıp her tarafa asfalt atık diyecekler .türkiye de atılan asfaltın parasını veren tek şehiriz

Levo

11 Temmuz 2018 17:19
Demekki alt yapıda sorunlar devam edecek.

umut

11 Temmuz 2018 16:54
kopyala yapıştır yaparken SÜMER mahallesi kalmış. biraz dikkat.. :)
BEYLİKOVA'DA MİDİBÜS ŞARAMPOLE DEVRİLDİ
BEYLİKOVA'DA MİDİBÜS ŞARAMPOLE DEVRİLDİ
Eskişehir'de yolcu midibüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.
BU ÇIĞLIĞA SES VERİN
BU ÇIĞLIĞA SES VERİN
Son zamanlarda sıkça gündeme gelen ve toplumun kanayan yarası olan çocuk istismarına dikkat çekildi. Mahsuni Ilgın “Yetkililer cinsel istismarın araştırılması önerilerine kulaklarını tıkıyor. Bu çığlıklara ses verin” dedi.
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI
Çifteler esnafları, Çifteler Açık Kadın Ceza İnfaz Kurumu'nun kapanmaması için imza kampanyası başlattı.
BÜKREŞ'TE GURUR GÜNÜ
BÜKREŞ'TE GURUR GÜNÜ
Eskişehirli Akrobasi Pilotu Semin Öztürk, ilk yurtdışı gösteri uçuşunu Romanyanın başkenti Bükreş'te gerçekleştirdi. Bayrağımızı dalgalandıran Öztürk, gurulandırdı.
GÖKYÜZÜ İLE TANIŞTILAR
GÖKYÜZÜ İLE TANIŞTILAR
Sivrihisar'daki Uluslararası Sportif Havacılık Merkezinin yürüttüğü, 'Uçmayan Köy Kalmasın' projesiyle daha önce uçağa binmemiş vatandaşlar, ilk kez uçmanın heyecanını yaşadı.
FADİME ANA'YA YARDIM ELİ
FADİME ANA'YA YARDIM ELİ
Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Sağlık Odunpazarı Belediyesi ile Evinizde (SOBE) birimi 84 yaşındaki Fadime Çekiç’e yardım eli uzattı.
HAKLARIMIZ TORBA  YASALARA SIĞMAZ
HAKLARIMIZ TORBA YASALARA SIĞMAZ
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Şube Yönetim Kurulu adına konuşan Birtürk Özkavak sağlık ve sosyal hizmet çalışanları için çıkarılan torba yasasının, taleplerini karşılamadığını ifade etti.
EKONOMİ BORÇLA  YÜRÜTÜLÜYOR
EKONOMİ BORÇLA YÜRÜTÜLÜYOR
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç ülkenin ekonomisine yönelik ve sağlık personellerine karşı uygulanan şiddet konusunu değerlendirdi.
Eskişehir'de Uyuşturucu Operasyonu
Eskişehir'de Uyuşturucu Operasyonu
Eskişehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı.

EN SON HABERLER