URFALI MAZBATASINI ALDI

16 Kasım 2017 11:47
URFALI MAZBATASINI ALDI

Türk Eğitim-Sen Eskişehir 1 No’lu Şube 6’ncı Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen Şube Başkanı Haydar Urfalı, Eskişehir-Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra konu ile ilgili açıklama yapan Haydar Urfalı “Üyelerimiz ve delegelerimizin şahsıma ve ekip arkadaşlarıma göstermiş olduğu ilgi ve teveccühe teşekkür ediyorum. Verdikleri güven ve sağladıkları desteği sendikamızın ve şubemizin daha da güçlenmesi ve yeni atılımlar yapmamız yönünde bir emir telakki ediyoruz. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin daha da arttığının bilincindeyiz. Yeni dönemde de, şimdiye kadar olduğu gibi etkili sendika özelliğimizi sürdürmek ve nihayetinde yetkili sendika olmak hedefimize ulaşma gayretinde olacağız. Bu doğrultuda çalışmalarımızın hızının ve yoğunluğunun artacağı bir dönem bizi beklemektedir. Üyelerimizden aldığımız güç ve yetkiyi kişisel hırs ve heveslere kurban etmeden onların hakları için kullanma karalılığımızı sürdüreceğiz. Tüm üyelerimizi baş tacı ederek herkesin bilgi ve yeteneğinden yararlanarak şubemizi ülke çapında örnek alınacak bir konuma getireceğiz. Sendikacılığın hakkı tutup kaldırmak olduğunun bilinciyle, evlatlarımıza bırakacağımız en büyük mirasın verdiğimiz büyük ve haklı mücadelenin onuru olacağının bilincindeyiz. Bir olmak, diri olmak ve iri olmak yolunda Allah utandırmasın, hepimizin yar ve yardımcısı olsun’’ dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.