URFALI MAZBATASINI ALDI

16 Kasım 2017 11:47
URFALI MAZBATASINI ALDI

Türk Eğitim-Sen Eskişehir 1 No’lu Şube 6’ncı Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen Şube Başkanı Haydar Urfalı, Eskişehir-Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra konu ile ilgili açıklama yapan Haydar Urfalı “Üyelerimiz ve delegelerimizin şahsıma ve ekip arkadaşlarıma göstermiş olduğu ilgi ve teveccühe teşekkür ediyorum. Verdikleri güven ve sağladıkları desteği sendikamızın ve şubemizin daha da güçlenmesi ve yeni atılımlar yapmamız yönünde bir emir telakki ediyoruz. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin daha da arttığının bilincindeyiz. Yeni dönemde de, şimdiye kadar olduğu gibi etkili sendika özelliğimizi sürdürmek ve nihayetinde yetkili sendika olmak hedefimize ulaşma gayretinde olacağız. Bu doğrultuda çalışmalarımızın hızının ve yoğunluğunun artacağı bir dönem bizi beklemektedir. Üyelerimizden aldığımız güç ve yetkiyi kişisel hırs ve heveslere kurban etmeden onların hakları için kullanma karalılığımızı sürdüreceğiz. Tüm üyelerimizi baş tacı ederek herkesin bilgi ve yeteneğinden yararlanarak şubemizi ülke çapında örnek alınacak bir konuma getireceğiz. Sendikacılığın hakkı tutup kaldırmak olduğunun bilinciyle, evlatlarımıza bırakacağımız en büyük mirasın verdiğimiz büyük ve haklı mücadelenin onuru olacağının bilincindeyiz. Bir olmak, diri olmak ve iri olmak yolunda Allah utandırmasın, hepimizin yar ve yardımcısı olsun’’ dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
Eskişehir’de aralarında husumet olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı. 
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.