ÜRETTİKLERİMİZİ HALKLA PAYLAŞMALIYIZ

03 Aralık 2017 14:36
ÜRETTİKLERİMİZİ HALKLA PAYLAŞMALIYIZ

2017 projeleri

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi iş birliği düzenlenen ‘Sanat ve Tasarım Galerisi’nin açılışı yapıldı. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık Bölümü Moda Tasarım Bölümü ve Endüstriyel Tasarım Bölümlerinin 2017 yılı mezuniyet projeleri ile İç Mimarlık Bölümü sergisi vatandaşla buluşturuldu. Etkinliğe Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Alper Çabuk öğretim görevlileri, öğrenciler ve ilgililer katıldı.


Halkla bir arada

Anadolu Üniversitesi Rektörü Naci Gündoğan, " Üniversiteler halkla buluşan, halka hizmet eden, halka dokunan, halkla bir arada olan kuruluşlar. Anadolu Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana topluma doğrudan hizmet sunan üniversitelerin başında geliyor. Birçok faaliyetimizi üniversite kampüslerimizde gerçekleştiriyoruz. Vatandaşların kampüse girişi biraz sınırlı oluyor. Biz de buradan hareketle Eskişehir halkıyla onların yoğun olarak uğradığı mekanlarda buluşalım, ürettiklerimizi onlarla paylaşalım istiyoruz" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında “Birleşeceğiz Şiddete Son Vereceğiz” adlı bir panel düzenleyecek.