ÜRETTİKLERİMİZİ HALKLA PAYLAŞMALIYIZ

03 Aralık 2017 14:36
ÜRETTİKLERİMİZİ HALKLA PAYLAŞMALIYIZ

2017 projeleri

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi iş birliği düzenlenen ‘Sanat ve Tasarım Galerisi’nin açılışı yapıldı. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık Bölümü Moda Tasarım Bölümü ve Endüstriyel Tasarım Bölümlerinin 2017 yılı mezuniyet projeleri ile İç Mimarlık Bölümü sergisi vatandaşla buluşturuldu. Etkinliğe Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Alper Çabuk öğretim görevlileri, öğrenciler ve ilgililer katıldı.


Halkla bir arada

Anadolu Üniversitesi Rektörü Naci Gündoğan, " Üniversiteler halkla buluşan, halka hizmet eden, halka dokunan, halkla bir arada olan kuruluşlar. Anadolu Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana topluma doğrudan hizmet sunan üniversitelerin başında geliyor. Birçok faaliyetimizi üniversite kampüslerimizde gerçekleştiriyoruz. Vatandaşların kampüse girişi biraz sınırlı oluyor. Biz de buradan hareketle Eskişehir halkıyla onların yoğun olarak uğradığı mekanlarda buluşalım, ürettiklerimizi onlarla paylaşalım istiyoruz" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
Eskişehir'de serinlemek için sulama kanalına girdiği iddia edilen çobanın cansız bedenine ulaşıldı.
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
Eskişehir'de saplandıkları ziftten çıkamayan iki yavru köpek, ölmek üzereyken itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
Kent merkezinde bir adrese yaılan operasyonda uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
BAĞIMSIZ EKONOMİ  POLİTİKAMIZI  OLUŞTURMALIYIZ
BAĞIMSIZ EKONOMİ POLİTİKAMIZI OLUŞTURMALIYIZ
Saadet Partisi haftalık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ekonomi gündemini konu alan Ekonomik İşler Başkanı Turgay Koçyiğit, bağımsız ekonomi politikasının oluşturulması gerektiğini vurguladı.
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci başkanlığında gerçekleşti. Ketenci, ülke ekonomisini değerlendirip, üretim ve ihracat yapılması gerektiğini söyledi.
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
Eskişehir Yunus Emre Ülkü Ocağı üyeleri, lunaparka götürdükleri 50 Türkmen çocuğuna bayram öncesi güzel bir gün yaşattılar.
KARACAN DEVRETTİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında yol uygulamasına katılarak çocuklara düdük, tişört ve broşür dağıttı.
BU ÇOCUKLARI  GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte trafikte görmeye alıştığımız manzaralar da tekrar etmeye başladı. Düğün arabalarının önünü kesen çocuklar, akan trafikte hayatlarını tehlikeye atarak harçlık almaya çalışıyor.