ÜRETİLENLER EKONOMİYE KAZANDIRILMALI

14 Haziran 2019 16:33
ÜRETİLENLER EKONOMİYE KAZANDIRILMALI

Odunpazarı Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme Kursları (OMEK) kursiyerlerinin eserleri Hamamyolu'nda sergilendi. Başkan Kazım Kurt "Üretilenleri ekonomiye kazandırmalıyız" dedi.

Bir yıllık emek


Odunpazarı Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme Kursları (OMEK) ve Halk Merkezlerinde açılan atölyelerde eğitim gören kursiyerlerin bir yıl boyunca yaptıkları eserler, vatandaşların beğenisine sunuldu. Gerçekleştirilen sergi açılışına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda atölye katılımcısı ve vatandaş katıldı.

Çok iyi eserler


Başkan Kurt “Odunpazarı Bölgesinde bulunan Halk Merkezleri ve OMEK’te üretilenler el emeği göz nuru eserleri bugün herkesin seyrine sunuyoruz. Çok iyi şeyler olduğunu düşünüyorum. Bütün derdimiz, arzumuz üretilen bu eserleri, ekonomiye dönüştürebilmek" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

goll

16 Haziran 2019 11:15
evet ekonomiye kazandırmalı hatta arı köyü veya güvercin köyünün yanına fabrika bile kurar ihracat yapabilirsiniz nede olsa yalanla lafla peynir gemisi yüzüyor

Tayyar

14 Haziran 2019 17:53
Omek kim tarafından kuruldu. Kim faaliyete geçirdi. Kim kurulu düzenin üzerine oturdu. Sayın başkan kendinize ait içraatlar bekleriz. Bak Ahmet kocakarıları Anıtkabire, çanakkaleye götürüyor. Seçimde işi bitiriyor.

evden eve nakliyat apps.beinsports.com/wc2018/en/index.html çeviri