ÜNLÜ'DEN SERT AÇIKLAMA

Son Güncelleme : 23 Ocak 2018 11:01
ÜNLÜ'DEN SERT AÇIKLAMA

AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu. Ünlü CHP'li belediyeleri eleştirdi.

AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Şehirde müzminleşmiş sorunların çözümünü 20 yıllık iktidarına rağmen bulamayan CHP hep bir ağızdan termik santral fetişizmine girişmiş cambaza bak taktiğini kullanarak şehir ile adeta alay etmektedir. CHP’li milletvekillerinin eğer cesaretleri varsa şehirde belediyelerin çözemedikleri sorunlar hakkında girişimde bulunmalarını bekliyoruz. Yeşiltepe’nin imar sorunu ve tüm şehrin imar sorunlarının bu belediyeler ile çözülemeyeceği aleni şekilde ortaya çıkmıştır. Yeşiltepe’de top çevirmekle insanı aldatma amacı güden, sanayi çarşısının dönüşüm işini beceremeyip bakanlığa konuyu gidip bırakıp timsah gözyaşı dökenler ve bunlara mihmandarlık yapan Büyükşehir Belediyesi aynı anlayışın paydaşlarıdır. CHP’li belediyeler için Eskişehir’de yıllara sari eğlence sona ermiş deniz tükenmiştir. Çözüm, planları ve projeleri ile 2019 Mart ayını bekleyen AK Belediyeciliktedir.”

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

can

23 Ocak 2018 14:03
sanayi ve kentsel dönüşüm projesini parti büyükleriniz onaylasında bizde nefes alalım

dost

23 Ocak 2018 14:32
burhan sakallının gündoğdu mah yaptıklarını unutmadık iyi anlamda değil okazığı kazım kurt bile çıkaramadı anlayın olayın büyüklüğünü

Necmi çalış

23 Ocak 2018 12:33
Dimi dundar bey ülkeyi akladiniz eskişehir kaldı

Eses

23 Ocak 2018 19:40
Sayın Ünlünün özgüvenine hayranım. Siz hele o santrali yapmaya kalkın bırak 2019 Ak belediyesini, torunlarınız bile bu kentte seçim kazanamazlar.

eses li

24 Ocak 2018 08:57
Ya ne anlatıyor bu adam. Arkadaş bu saydıklarını engelleyen sizsiniz. Kimi kandırıyorsunuz siz yahu. Hem ayrıca Eskişehir de termik santrali destekleyenler Eskişehire ve halkına ihanet etmektedirler. Yahu biz havamız kirlensin istemiyoruz diyoruz siz yeşiltepe sanayi diyorsunuz. Siz Eskişehir halkını hala salak sanıyorsunuz. 2019 Mart ayında sizi her zamanki gibi sandığa gömeceğiz.

ESKİŞEHİR

24 Ocak 2018 07:47
PEHH..Bi gülme geldi...

hakan

24 Ocak 2018 07:25
2019 da da yoksun akp :)

kaplan

24 Ocak 2018 11:19
ıyı guzelde kardesım yıgdınız hastane otarafda sanayı o tarafda fuar o tarafda bu ınsanlara neden ezıyet edıyorsunuz sankı eskısehır hep dogu batı guney kuzey e nı yayılmıyorsunuzda trafık cıkmaza sokup halkın ahını alıyorsunuz hele hastane bır acılsın o zaman gorecegız sızlerı..yandaslarınıza devam.

Nazım

23 Ocak 2018 22:51
Kızılyer imar sorunu da halen devam ediyor . İstedigini alamadı da ondan mı bekliyor???

İHSAN

24 Ocak 2018 00:12
Boşuna kendini yorma Bu şehirde size ekmek yok

Dost a cevap olarak

23 Ocak 2018 17:50
Burhan Sakallı’nın yaptıklarının yanından geçemediniz başarıyı kıskananlar kendi başarısızlıklarını örtbas etmenin derdine düşmüş Odunpazarını SAKALLI sayesinde Türkiye tanıdı.Çarşı pazarda halk Burhan başkanı özlemle anıyor bakalım sizi arayan olacakmı

hasan

24 Ocak 2018 09:40
Yeşiltepe halkı yoksul, 1970 lerde özel parselasyonla hisseli arsa alıp ev sahibi oldular. Birazını düşük bedellerle üniversite adına kamulaştırdılar. Şimdi de imar planı adı altında ev yapmayı vaad ederek ödeyemeyecekleri miktarları önlerine dayayıp yeşiltepelilerin elinden evlerini almayı düşünüyorlar. Yeşiltepeye ne AKP nede BÜYÜKERŞEN sahip çıkmıştır. Yeşiltepe iki parti arasında oyuncak olmuştur.

mehmet

23 Ocak 2018 14:00
gazeteciler nerede hamam yolunda topal gibi yürünüyor birtaraf bayır birtaraf çukur düzyolu yamuk yammış sayın büyüğk erşen yolun ortasına nuhun gemisi inşaa ettiler gazeteciler göreve adım başıışık bunları yazın olaylara basğımsız devletin kaynağını boşa harcattırmayın

arda

23 Ocak 2018 14:31
Sanayi dönüşümünü bakanlığa bırakıp Şimdide yetki istiyor. Madem yapacaktı afet riskli alan ilan etmeye ne gerek vardı Tüm mülk sahipleriyle görüş taleplerini dinle ona göre imar planını koy ortaya Herkes kendisi yapsın Sosyal alanlarını da belirle.
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.
İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar buluşmalarının 5'incisi Sarayören ve Taşlık Mahallelerinde başladı.