ÜNLÜ'DEN ESKİŞEHİRSPOR'A ZİYARET

Son Güncelleme : 06 Nisan 2018 17:04
ÜNLÜ'DEN ESKİŞEHİRSPOR'A ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Eskişehirspor tesislerinde Kulüp Başkanı Halil Ünal ve kulüp yöneticilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Oldukça sıcak bir ortamda geçtiği gözlemlenen ziyarette Ünlü, Eskişehirspor’un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural’a görevinde başarılar diledi. Sezonun bitmesine 5 hafta kala yapılan çalışmalar ve hazırlıklar konusunda bilgi alan Başkan Ünlü, "Odunpazarı ve Tepebaşı belediyelerinin açık hava alanları ve bilboard reklam gelirlerinin Eskişehirspor’a devredilmesi örneği gibi Büyükşehir Belediyesi’nin de reklam gelirlerini Eskişehirspor’a devretmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle AK Parti grubu olarak üzerimize düşeni yapacağız. Meclis Grubu olarak Büyükşehir Belediyesi’ne ait bilboard ve açık hava reklam alanlarının gelirinin Eskişehirsporumuza devredilmesi için meclis üyelerimizle kapsamlı bir çalışma başlattık, ilk meclis oturumunda yazılı önergemizi vereceğiz" dedi. 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

06 Nisan 2018 18:48
Belediyeler zaten üzerine düşeni yapıyor. Sen hükümet olarak ne yapıyorsun? Termik santral yatırımı yüzünden Eskişehir halkının sağlığı ile oynanmasını önlemek için ne yaptın? Öyle su birikintisi, belediye heykel yapıyor türküsü çalacağına bu kentin insanının kesinlikle istemediği termik santral hakkında cesur girişimlerinizi bekliyoruz. Her şeye rağmen Termik Santrale hayır demedikçe sizin hiç bir sözünüze itimat etmeyeceğiz.

Mensch

07 Nisan 2018 01:21
Sadece haber olmak için orda geziyor hiç halkın sorunlarıyla ilgili bir söz söyledigini duyan varmı bunlar sadece ankaranın kuklalığını yapıyor birdahaki seçimdede m vekili yaprlar değmeyin keyfine

kerim okcu

07 Nisan 2018 18:26
e işin var senin orda ya allah aşkına şimdiye kadar gelmedinde takım bitincemi geliyorsun sayın ÜNLU BEY sokmayın tesislere ya ne destegi olmuş kı eskişehir spora

Bilal

06 Nisan 2018 20:29
volkan doğan estore daki düşen satışlardan dert yanmıştır kesin başka ne işi olcak orda

2699

08 Nisan 2018 15:26
Gerek kalmadı.....Takım düştü sayılır.Amatöre doğru gidiyor.

alp

07 Nisan 2018 00:37
Biz hocanızın es es 'in altından otobüsü alıp zamanın yöneticilerinin otogarda otobüs dilendiklerini unutmadık.Futbol litiratürüne kıllı bacak lafını kazandıran adam YILMAZ BÜYÜKERŞENDİR.Kendisi baleyi , operayı sever.Bir avuç azınlık için 20 yıldır belediyenin aslan payı kaynaklarını bu dipsiz kuyulara peşkeş çekmiştir.Uyanın ARTIK.......!
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.