Ünlü yıldız gelen tepkiler yüzünden rolünden vazgeçti

14 Temmuz 2018 16:06
Ünlü yıldız gelen tepkiler yüzünden rolünden vazgeçti

Scarlett Johansson, Rub & Tug filminden çekildiğini açıkladı...

Yönetmenliğini Rupert Sanders'ın yapacağı Rub and Tug filminde trans bir erkek birey olan Dante Tex Gill’i canlandıracağı açıklanan Scarlett Johansson, gelen tepkiler üzerine rolü bıraktığını açıkladı.

Scarlett Johansson, Ghost in the Shell filminde de Rupert Sanders ile çalışmıştı.

Scarlett Johansson geçtiğimiz hafta rolün kendisine verileceği açıklandıktan sonra gerek kendi hayranları gerekse LGBTİ dernekleri ve trans bireylerden çok sert tepkiler aldı.

LGBTİ aktivistleri bir trans birey rolünün gerçekten trans birey olan bir insan tarafından canlandırılması gerektiğini, bu rolü Scarlett Johansson'a vermenin etik olarak doğru olmadığını söyleyerek tepkilerini dile getirdiler.

Rol için Scarlett Johansson'un adının geçmesinden sonra herkes kızgınlığın ve tepkisini sosyal medya platformlarından paylaşıp güzel oyuncuyu adeta topa tuttu.

Variety'nin haberine göre bu tepkileri büyük bir ciddiyetle karşılayan oyuncu film projesinden çekildiğini açıkladı.

Trans bireylere ve eşcinsel topluluklara büyük bir sempati beslediğini açıklayan yıldız oyuncu verilen tepkileri haklı bulduğunu ve saygıyla karşıladığını söyleyerek rolü oynamaktan vazgeçtiği açıkladı.

Scarlett Johansson'un projeden ayrılmasıyla filmin akıbetinin ne olacağı ve rolü gerçekten trans bir oyuncunun oynayıp oynamayacağı ise henüz açıklığa kavuşmadı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.