ÜNİVERSİTEDEN TAM DESTEK

20 Mayıs 2019 16:31
ÜNİVERSİTEDEN  TAM DESTEK

Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düzenlenen en büyük planlı tatbikatlardan Denizkurdu-2019'a, Anadolu Üniversitesi 14 kişilik ekibiyle, personel eğitimi, video ve sosyal medya içeriği hazırlama gibi konularda akademik destek sağlıyor.

AÜ öğretim üyelerince, Deniz Kuvvetleri Komutanlığından ilgili personele eğitim desteği verildi. Eğitimlerde, iletişimci liderlik, haber yazma teknikleri, basın ve halkla ilişkiler, kriz yönetimi, video yapım tekniği, televizyon haberciliği, sosyal medya yönetimi gibi konular anlatıldı.Tatbikat enjeksiyonlarının çekimi, sosyal medya enjeksiyonları gibi ilk çalışmalar da AÜ tarafından gerçekleştirildi.

İnternet yayıncılığına yönelik, personelin tatbikat senaryosuna alışkanlığının artırılması için, şu ana kadar 25 metin ve bunlara ilişkin üniversitenin stüdyolarında 4 spikerin görevlendirildiği 35 video programı hazırlanarak, ulusal güncel haber portalına yüklendi. Tatbikatın tanıtım videosu da AÜ tarafından hazırlandı.

AÜ Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, yaptığı açıklamada, "Tatbikattaki görüntüleri habere çevirebilme, sosyal medya yönetimi, video yapım teknikleri, konuşma teknikleri, içerik gibi konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. 14 kişilik ekibimizle tatbikatı takip ediyoruz. Çeşitli notlar alıyorlar. Tatbikatta neler yapıldığına dair anbean takipteyiz" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Showman

21 Mayıs 2019 16:57
Şov, şov, şov.

Ceylan

20 Mayıs 2019 16:56
Aaaaa çok şaşırtıcı. Rektör ilk kez yemek sofrasında poz vermemiş. Sağ omzuna da reisini almış. Eeee buralara gelmesinde emeği çok reisinin. Yoksa bu yemek gurmesi arkadaşı Türkiyenin sayılı üniversitelerinden birine kim rektör yapar ? Hangi akademik geçmişi var bu arkadaşın ?

ali

21 Mayıs 2019 23:13
Demek ki birisi çıkıp da tatbikatta bir Üniversite olarak bizim ne işimiz var diyememiş. Filim mi bilim mi?

Mert

21 Mayıs 2019 17:42
Rektörümüz devamlı öğrenci ve personeli ile birlikte yemekte yer sorunlarınıda dinler ahpablıkta eder, çünkü insanlara tepeden bakmaz halk adamıdır Ceylan Bey, yani alışılmışın dışında bir insandır.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama