ÜNİVERSİTE YANMAKTAN SON ANDA KURTULDU

03 Ocak 2016 01:11
ÜNİVERSİTE YANMAKTAN SON ANDA KURTULDU

Sakarya Mizah Ekibi, Anadolu Üniversitesi'nde hizmete giren son model teknolojik mutfağın yanmaktan sonra anda kurtulduğu bilgisine ulaştı.

Gece saatlerinde karnı acıkan Rektör Naci Gündoğan'ın, 2 yumurta kırıp kendisine menemen yapmak isterken soluğu mutfakta aldığı ve bir kaza geçirdiği öğrenildi.Gündoğan'ın, yumurtaları kırmak isterken elinden düşürdüğü, yumurtalara basıp düştüğü öne söylenirken, bu sırada ise nasıl olduğu kestirilemeyen bir nedenden dolayı ocağın ateş aldığı ve mutfağı sardığı iddia edildi. Ne yapacağını şaşıran ve panik yaşan Gündoğan ise üniversite çalışanlardından yardım istedi. Küçük çaptaki yangın kısa süre içinde söndürülürken, Rektör Gündoğan, " Arkadaşlar büyütülecek bir şey yok. İki yumurta kırıp karnımı doyuracaktım. Ama ne yazık ki başaramadım. Büyük bir şey olması için üniversitenin yanması gerekirdi. Neyse ki bizim üniversiteyi yakmak gibi bir derdimiz yok" dediği iddia edildi. Aşçılık bölümünden ismini vermek istemeyen bir hoca ise, " Yaşananlar ne yazık ki üzüntü verici. Bundan sonra görünen o ki burada eğitim gören çocuklara yumurta kırma ve pişirme eğitimi de vereceğiz. Çocuklarımızın geleceği ile oynayamayız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Serpil Şengör

03 Ocak 2016 13:06
Rektörüme herşey yakışıyor.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.