ÜNİVERSİTE YANMAKTAN SON ANDA KURTULDU

03 Ocak 2016 01:11
ÜNİVERSİTE YANMAKTAN SON ANDA KURTULDU

Sakarya Mizah Ekibi, Anadolu Üniversitesi'nde hizmete giren son model teknolojik mutfağın yanmaktan sonra anda kurtulduğu bilgisine ulaştı.

Gece saatlerinde karnı acıkan Rektör Naci Gündoğan'ın, 2 yumurta kırıp kendisine menemen yapmak isterken soluğu mutfakta aldığı ve bir kaza geçirdiği öğrenildi.Gündoğan'ın, yumurtaları kırmak isterken elinden düşürdüğü, yumurtalara basıp düştüğü öne söylenirken, bu sırada ise nasıl olduğu kestirilemeyen bir nedenden dolayı ocağın ateş aldığı ve mutfağı sardığı iddia edildi. Ne yapacağını şaşıran ve panik yaşan Gündoğan ise üniversite çalışanlardından yardım istedi. Küçük çaptaki yangın kısa süre içinde söndürülürken, Rektör Gündoğan, " Arkadaşlar büyütülecek bir şey yok. İki yumurta kırıp karnımı doyuracaktım. Ama ne yazık ki başaramadım. Büyük bir şey olması için üniversitenin yanması gerekirdi. Neyse ki bizim üniversiteyi yakmak gibi bir derdimiz yok" dediği iddia edildi. Aşçılık bölümünden ismini vermek istemeyen bir hoca ise, " Yaşananlar ne yazık ki üzüntü verici. Bundan sonra görünen o ki burada eğitim gören çocuklara yumurta kırma ve pişirme eğitimi de vereceğiz. Çocuklarımızın geleceği ile oynayamayız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Serpil Şengör

03 Ocak 2016 13:06
Rektörüme herşey yakışıyor.
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.