ÜLKÜCÜLER BAYRAMLAŞTI

25 Ağustos 2018 14:27
ÜLKÜCÜLER BAYRAMLAŞTI

Eskişehir Ülkü Ocakları Teşkilatı, ocak binasında bayramlaşma töreni düzenledi.


Türk- İslam ülküsü

Bayramlaşma programına; Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanı Yasin Yumrukaya, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Kadın Kolları Başkanı Kadriye Alkan, Türk Kamu-Sen Başkanı Haydar Urfalı, Türkav Başkanı Hasan Sezer il ve ilçe ocak başkanları katıldı. Bayramlaşma töreninde Türk-İslam ülküsü ile hareket etmenin önemi daha çok vurgulandı.

Ayrı önemi var

Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanı Yasin Yumrukaya, "Bu günlerin bizim nezdimizde ayrı bir önemi var. Bizi bir araya getirip sevgimizin, dostluğumuzun ve beraber olmamızın pekişmesine vesile oluyor. Kurban, kulun Rabbine yaklaşmasının, İbrahim'ce bir duruşun, İsmailce bir teslimiyetin adıdır. Bu hakiki teslimiyet ile Allah birliğimizi, beraberliğimizi baki kılsın" dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GECECi

25 Ağustos 2018 20:04
Bu gencler güzel konusuyorlar, heybetli duruyorlar ama öbür tarafta Ülkücü oldugunu söyleyen bir zaat adam gibi net harbi "Vallahi iftira ben Atatürkcü degilim diyor" Bu heybetli genclerden ses yok "Ne Mutlu Türküm Diyene" demiyorlar, diyemiyorlar belkide dedirttirilmiyorlar.Bunlarda o zaat gibi dürüstce söylemeli siz kimsiniz? renginiz ne? bilelim.