ÜLKE GÜNDEMİNE OTURDUK

30 Ağustos 2018 10:48
ÜLKE GÜNDEMİNE OTURDUK

"Eskişehirspor yok olmasın." parolasıyla sosyal medyada paylaşılan duyurular ülke gündemine oturdu.

Dünya sıralamasında ilk 5'lerde konuşulan konular arasında Eskişehirspor'un durumu gelirken Ülke gündeminde ise bir ara Es Es'in içinde bulunduğu kaos ortamı ilk sıralarda yer aldı. Yaklaşık 40 Bin kişinin sosyal medya üzerinden Es Es'e zor günde destek verdiği gözlendi. Süper lig kulüplerinin neredeyse tümü, alt liglerde bulunan takımların yönetimleri, Eskişehirspor'un geçmiş dönemlerde formasını giymiş futbolcular, taraftar temsilcileri, spor yazarları Es Es'in kısa zamanda sorunlarını çözmesini beklediklerini ifade ettiler.

SAĞLAM'A TEŞEKKÜR

Eskişehirspor Kulübü yönetim kurulu, kulübün kendisine olan borçları için "muvafakat belgesi" göndererek vefa örneği sergileyen eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'a teşekkür etti. Sağlam ise, yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un kısa zamanda düzlüğe çıkmasını isteyerek imza vermeyenlerin duyarlı olmalarını istedi. Öte yandan İskoçya'nın St. Johnstone kulübü taraftarları da Es Es'e destek vermeyi ihmal etmedi. Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri ise, " Bu zor dönemde Es Es'e destek olanlara teşekkürü borç biliyoruz. Bu şehrin önemli markası sahipsiz kalmamalı. Alacakları olanlar imza verdikleri taktirde yine alacaklarını gelecek sezonlarda alacaktır. Yani hiç bir kimse alacağından feda etmiyor." dedi.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

30 Ağustos 2018 11:05
ülke gündemine oturduk diye seviniyoruz. başarılarımızla ülke gündemine oturacağımıza , rezilliğimizle ülke gündemine oturuyoruz. yazıklar olsun şu şehrin ileri gelenlerine . es es imizin elinden tutmadılar.

Hakan

30 Ağustos 2018 13:44
bu rezillik hepimize yeter yaşasın takımını menfaatsiz seven gerçek EsEs'liler

EsEs

30 Ağustos 2018 13:28
Çok üzgünüz,rezil rüsva ettiler.Uçan kuşa borç takmışlar.Ödenir mi..elbet ödenir.Ama dürüst bir yönetim,plan,proje,borçları yapılandırılır,söz verildiği gibi de ödemeleri yapmaya başlar , kendi yetiştirdiği en az 7-8 oyuncu ile sahaya çıkarsa olur.EsEs'in arkasında kaya gibi sağlam taraftarı yani potansiyeli var.800 binlik bir şehir.

111

30 Ağustos 2018 22:27
Bu Sehrin ileri gelenleri bir zamanalar bu Şehirliydi.Eski taftar buyukleri pazar carsi esnaf cafe turbunu ayni anda kovalar hatda dugunlere bile es esi tasirdi. Bilinc ve sureklilik vardi. Demeki artik bu sehir yabancilasmis. Eskisde kalmis adi gibi ya sehrin ve takimin adı degissin yada Eskiler gibi olup sahiplenelim Hala bu sehride yasiyosak

arya

31 Ağustos 2018 13:24
oturduk da ne oldu koca takımı rezil ettiler, efsaneyi bitirdiler. yazıklar olsun

ahmet bal

30 Ağustos 2018 17:21
off kimin umrunda es es...:)))

Doğrucu Davud

31 Ağustos 2018 12:56
Belediyeler, soytarıların batırdığı takımlara niye para verip kurtaracaklarmış. Belediye altyapı yapar, çöpleri toplar, yolları düzenler, imarı ve iskanı kontrol eder, toplu taşımayı geliştirir, yeni projelerle yaşanabilecek bir şehir yaratır. Sürekli gündemi işgal eden, senede en az 10 kere şehri rezil eden 3-5 tane çapulcunun gönlü olacak diye koca şehrin kaynaklarını niye ne idüğü belirsiz yöneticilerin eline versin. Madem çok seviyorsunuz kulübünüzü gidin forma alın, kulübe üye olun, sponsor bulun. Milli servet, sizin abuk subuk işlerinize harcanamayacak kadar değerlidir. Belediye hiç bir şey yapmasa, Eskişehirspor'a harcayacağı parayla 50 Eskişehirli fakir öğrenciye burs verse daha evla iş yapmış olur. En azından topçu denilen ne idüğü belirsiz zevatın porchelerine para harcanmamış olur.

Çağlar

30 Ağustos 2018 20:51
Yürü be 26
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.