ÜCRETSİZ KONAKLAMA

Son Güncelleme : 12 Haziran 2018 17:06
ÜCRETSİZ KONAKLAMA

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, hasta ve yakınlarının ücretsiz kaldığı konuk evine ziyarette bulundu.

Konuk evi

Çevre illerden Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Eskişehir Devlet Hastanesi, Yunus Emre Devlet Hastanesi ve diğer özel sağlık kuruluşlarına özellikle onkoloji tedavisi için gelen hastalar, misafirhane özelliğindeki konuk evinde ağırlanıyor.

Protokol gereği

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında 2011 yılı Mart ayında yapılan protokol gereğince yürürlüğe girerek hizmete açılan konuk evi, öncelikli olarak onkoloji ve hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir" dedi.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

akkirimanlı

12 Haziran 2018 22:30
ne büzülüyon dayı, memlekette 5 milyon suriyeli besliyoruz onlar bile senin kadar emanetçi değil.

yıldız26

13 Haziran 2018 07:34
haber yapılmış ama bu konuk evinin nerede olduğuna dair ufacık bir bilgi bile yok haber yapılırken nerede olduğuda paylaşılsa biz okurlarda eskişehir de böyle bir yerin nerede olduğunu bilsek ve şehir dışından sağlık için gelecek insanları buraya yönlendirsek güzel olmaz mı?????

okur

12 Haziran 2018 23:00
Hasta yakınındaki duruşa bakın el pençe divan..yazık devlet bu hizmetleri vermek zorunda ama onlar bunu bir ülfet kabul ediyorlar..

Halis

14 Haziran 2018 22:17
Ne kadar da açık seçik gözüküyor...Biri vatandaş öteki devlet memuru ...

Eses

13 Haziran 2018 15:47
Amcam eskilerden o çok iyi biliyo demekki eski diktatörlerin karşısında el pençe divan durmada gör...Ama sen rahat ol amcam o devirler bir daha hortlamamak kaydı ile tarihin karanlığına gömüldü....

Uygulama guzel ama yer bulamazsın ordada torpil done

14 Haziran 2018 13:12
Recai

Ali

13 Haziran 2018 10:48
Onlar hakiki Türk insanı kendine ve devletine yapılan hizmetler için saygısını gösterirler a bazıları örn Marmaray yapılır efendim ben bin ama gel gör ki herkesten önce biner ve diğer papilan işlerde hepsinden faydalanirlar çıkar utanmadan sıkılmadan birde laf söyler bunlar ne yazikki ülkemizde birçok var olsun ak parti yapar bunlar yorum yapar allah bunlara fırsat vermesin ülkeyi 5 kuruşa satarlar

Fatih

12 Haziran 2018 22:16
El pençe divan saygıdan olsa gerek.

Aaaaaaaaa.......

15 Haziran 2018 01:53
Buradan bile tayyibe vurmak için malzeme çıkardınız ya pes.... Vallahi tayyip büyük ADAM...!
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
Anadolu'nun en büyük ahşap direkli camilerinden olan, Sivrihisar Belediyesinin yaptığı başvuru sonrası 2016'da UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen Ulu Cami, 786 yıldır ihtişamını kaybetmeden ayakta duruyor.
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
Eskişehir’de, bir apartmana gece geç saatlerde giren iki hırsız bisiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı. Bisiklet sahibi Aytaç Korum, 3 ay önce büyük zahmetlerle aldığı ve arkadaşı gibi gördüğü bisikletinin bulunmasını istiyor.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefonda kendisini polis olarak tanıtan şüphelinin yönlendirmesiyle bankadan 100 bin lira çekmeye çalışan 86 yaşındaki kişi, dolandırılmaktan son anda kurtarıldı.
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.