paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ÜCRETSİZ KONAKLAMA

Son Güncelleme : 12 Haziran 2018 17:06
ÜCRETSİZ KONAKLAMA

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, hasta ve yakınlarının ücretsiz kaldığı konuk evine ziyarette bulundu.

Konuk evi

Çevre illerden Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Eskişehir Devlet Hastanesi, Yunus Emre Devlet Hastanesi ve diğer özel sağlık kuruluşlarına özellikle onkoloji tedavisi için gelen hastalar, misafirhane özelliğindeki konuk evinde ağırlanıyor.

Protokol gereği

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında 2011 yılı Mart ayında yapılan protokol gereğince yürürlüğe girerek hizmete açılan konuk evi, öncelikli olarak onkoloji ve hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir" dedi.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

akkirimanlı

12 Haziran 2018 22:30
ne büzülüyon dayı, memlekette 5 milyon suriyeli besliyoruz onlar bile senin kadar emanetçi değil.

yıldız26

13 Haziran 2018 07:34
haber yapılmış ama bu konuk evinin nerede olduğuna dair ufacık bir bilgi bile yok haber yapılırken nerede olduğuda paylaşılsa biz okurlarda eskişehir de böyle bir yerin nerede olduğunu bilsek ve şehir dışından sağlık için gelecek insanları buraya yönlendirsek güzel olmaz mı?????

okur

12 Haziran 2018 23:00
Hasta yakınındaki duruşa bakın el pençe divan..yazık devlet bu hizmetleri vermek zorunda ama onlar bunu bir ülfet kabul ediyorlar..

Halis

14 Haziran 2018 22:17
Ne kadar da açık seçik gözüküyor...Biri vatandaş öteki devlet memuru ...

Eses

13 Haziran 2018 15:47
Amcam eskilerden o çok iyi biliyo demekki eski diktatörlerin karşısında el pençe divan durmada gör...Ama sen rahat ol amcam o devirler bir daha hortlamamak kaydı ile tarihin karanlığına gömüldü....

Uygulama guzel ama yer bulamazsın ordada torpil done

14 Haziran 2018 13:12
Recai

Ali

13 Haziran 2018 10:48
Onlar hakiki Türk insanı kendine ve devletine yapılan hizmetler için saygısını gösterirler a bazıları örn Marmaray yapılır efendim ben bin ama gel gör ki herkesten önce biner ve diğer papilan işlerde hepsinden faydalanirlar çıkar utanmadan sıkılmadan birde laf söyler bunlar ne yazikki ülkemizde birçok var olsun ak parti yapar bunlar yorum yapar allah bunlara fırsat vermesin ülkeyi 5 kuruşa satarlar

Fatih

12 Haziran 2018 22:16
El pençe divan saygıdan olsa gerek.

Aaaaaaaaa.......

15 Haziran 2018 01:53
Buradan bile tayyibe vurmak için malzeme çıkardınız ya pes.... Vallahi tayyip büyük ADAM...!
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.