ÜCRETSİZ İNTERNET

26 Haziran 2018 12:53
ÜCRETSİZ İNTERNET

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların kolay ve kesintisiz iletişim kurmaları amacı ile ücretsiz internet uygulaması başlattı.

Odunpazarı Belediyesi Büyükdere Gençlik Merkezi, Genç Durak ve Hamamyolu Caddesi’nde Sanat Köprüsü’nden Sabahattin Günday Parkı’nın girişine kadar olan alanda (Sanat Köprüsü’den Eski Yediler Parkı’nın girişine kadar olan alan) ücretsiz haftalık 1 GB internet hizmeti başlattı. Vatandaşların ücretsiz Wi-Fi uygulamasını kullanabilmesi için bir kereye mahsus sisteme üye olmaları yeterli olacak. Wİ-Fİ uygulaması için kayıt yaptıran vatandaşların 1 GB internet kotası internetin ücretsiz olduğu Büyükdere Gençlik Merkezi, Genç Durak ve Hamamyolu Caddesi’nde geçerli olacak. 


Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, internetin bugünün dünyası için çok önemli olduğunu belirtti. Başkan Kurt, “Bu nedenle yeni bir uygulamaya başladık. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereğince, vatandaşlarımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısıyla tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için özellikle gençlerin yoğun bulunduğu bölgelerde ücretsiz internet hizmetini vermeye başladık” dedi. 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Esra y

27 Haziran 2018 00:10
Güçsüz karınca rumuzlu şahıs meyve veren ağaç hep taşlanir nedir sizin başkanlara olan kininiz sizin inandığınız reisi cumhurunuz millet kiraathanesinde bedava kek ve çay verecek sen oraya git orda eşelen Kazım başkanın adını ağzına alırken besmele çek karinca

Eskisehirspor

26 Haziran 2018 19:05
Az kaldi kazim az onca yildir chp chp dedik iyce civkini cikarddiniz hoca hoca dedik bagrimiza bastik oda artik kendi capinda son doneminiz

güçsüz karınca

26 Haziran 2018 13:22
bir gününüzde kazım başgansız geçmiyor tarafsız basın sakarya gazetesi hamamyoluna müşteri çekmek için herşeyi yapmaya çalışacak tabi benden de bir fikir ücretsiz yeme içme alanıda oluştursun.