ÜCRETLİ POŞET TEPKİSİ

11 Ocak 2019 16:26
ÜCRETLİ POŞET TEPKİSİ

Saadet Partisi (SP), poşetlerin ücretli satılmasıyla ilgili basın açıklaması yaptı. SP Tepebaşı İlçe Başkanı Sercan Gözegir poşetten ücret alınmasının çok büyük haksızlık olduğunu söyledi.

Poşetlerden ücret alınmanın oldu bittiye getirilemeyeceğini vurgulayan Gözegir, “Bunu sineye çekemeyiz. Mesele 25 kuruş değildir. Kimse meseleyi 25 kuruşa endeksleyip bu yanlışa ortak olmasın. Mesele milletimize verilen değerdir” ifadelerine yer verdi. Konuyla ilgili açıklamaya devam eden Gözegir, şunları kaydetti; “Plastik kullanımının azalmasını, insanlarımızın sağlıklı olmasını, israfın önlenmesini, çevre temizliğini ve devletimizin gelir elde etmesini hepimiz çok istiyoruz. Ama bunun maliyetini vatandaşımızın sırtına yükleyerek değil”

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali

11 Ocak 2019 21:13
Ne oldu avrupa kentimize lafa gelince avrupa şehriyiz. Önce bi avrupa ya gidin bakın kaç senedir böyle. Sokakta bir çöp varmı. Heryerde çöp kutusu var burada tramvay duragında bile çöp yok yollarda yok

hasan

12 Ocak 2019 07:01
milletten para istedin mi buz gibi soğur. doğru yaklaşım. halkla marketleri karşı karşıya getirecekler hesapta.

veli

13 Ocak 2019 11:40
Ömer adlı yorumcu : İhtiyar senin babandır, Ahlaksız .

Erbakanın ruhu

12 Ocak 2019 00:32
Koca koca sakallı adamlarsınız. Siz ne zaman milli olacaksınız.?

erbakan sizi bir görse

11 Ocak 2019 18:16
.. ortağınız hdp ye bile böyle tepki göstermediniz .. sp li amcalar .

Saadet

12 Ocak 2019 01:25
Ne saadetmişsiniz arkadaş. Söyleyecek kelime bulamıyoruz artık size. İyice şaşırdınız...

ÖMER

12 Ocak 2019 14:05
O POŞETLERİ ŞU İHTİYARLARA YEDİRECEKSİN SİZİN İŞİNİZ BİTMİŞ GERİDEN GENÇLER GELİYOR ONLARI DÜŞÜNÜN HDPNİN ORTAKLARI

doğruyu ne zaman söyleyecekler

12 Ocak 2019 10:02
koca koca adamlar , bunlar iyice raydan çıkmış ALLAH AKIL FİKİR VERSİN . doğruyu görüpte doğru diyemeyen ( dilsiz şeytandır )
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.