TÜRKİYE'Yİ BEDELLİYE İHTİYAÇ DUYMAYACAK DURUMA GETİRECEĞİZ

24 Temmuz 2018 12:41
TÜRKİYE'Yİ BEDELLİYE İHTİYAÇ DUYMAYACAK DURUMA GETİRECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti grup toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulunuyor

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

Bakan Yardımcılarımızın atamalarını yaptık. Bakanlarımız kendi sorumluluk alanlarıyla ilgili eylem planları hazırlıyor.Kısa vadeli programımızı hemen uygulamaya geçireceğiz.

OHAL'i kaldırmış olmamız önemli bir adımdır. Söz verdik sözümüzü yerine getirdik. Ne aldanan olacağız ne aldatan olacağız dedik bu gerçeği uygulamaya bir kez daha geçirmiş olduk.

TERÖRLE İLGİLİ DÜZENELEMELER MECLİS TATİLE GİRMEDEN YAPILACAK: Terörle mücadele ihtiyaç duyulan düzenlemeler Meclisimiz tatile girmeden hayata geçecek. Bedelli askerlik kanunun da bu hafta hayata geçirerek o konuda da sözümüzü tutmuş olacağız. Biz yığılmaları önlemek için sürekli bedelli askerlik kanunu çıkartmak zorunda kalıyoruz.

TÜRKİYE'Yİ BEDELLİYE İHTİYAÇ DUYMAYACAK DURUMA GETİRECEĞİZ: Bu durum askerlik meselesini daha köklü bir anlayışla ele almamız gerektiğini gösteriyor. Türkiye'yi bedelliye ihtiyaç kalmayan bir duruma getireceğiz. Bununla birlikte Türkiye'nin askerlikle bağlarının kopmasını da istemiyoruz. Türk milleti asker bir millettir.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hasan Toksöz

25 Temmuz 2018 01:35
Bu hale kim getirdi acaba? ???

Hülya

24 Temmuz 2018 22:10
Sakarya gazetecileri yazınızda anlam bozukluğu olmuş inceleyip tekrar yazarsanız sevinirim.

el- kimbir-i

25 Temmuz 2018 19:22
lafa bak "bedelliye ihtiyaç duymayacak hale getireceğiz" nereye çeksen oraya cuk diye oturur. 1- bedelli askerlik yapan şahsamı ihtiyacın olmayacak.2- yok o ödeyeceği bedelemi ihtiyaç olmayacak.3- yada hem ödenecek bedele hemde askere mi ihtiyaç olmayacak.4- yoksa 10 yıldır devirmediğin beşer esed gibi kafana göre imamlar ordusu kurarken araya sızıntılar olmaması içinmi bedelliye ihtiyaç olmayacak hale getireceksin.