Türkiye'nin MasterChef'i belli oldu

Son Güncelleme : 24 Aralık 2018 07:12
Türkiye'nin MasterChef'i belli oldu

Milyonların heyecanla izlediği MasterChef yarışmasında birinci belli oldu. Kerem ve Uğur'un mücadele ettiği finalde Türkiye'nin MasterChef'i Uğur oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin finalistleri Salı akşamı belirlenmişti. Finale kalan isimler Uğur ve Kerem olmuştu.  Finalde iki aday da son olarak 'imza' yemeklerini yaptı. Jüri üyeleri yemeklerin tadına baktı ve son kararı verdi. Heyecan dolu geçen finalde yarışmayı kazanan isim Uğur oldu.  

3 FARKLI ŞEFTEN PUANLAMA

MasterChef Türkiye'de Uğur ve Kerem arasında finale özel puanlama sistemi gerçekleşti. Türkiye'nin ünlü şeflerinin çalıştığı yerlere giden ve o mutfakta yemek pişiren yarışmacılar, 3 farklı şeften 10 üzerinden puan aldı. Oldukça teknik yemekler pişiren yarışmacılardan ilk etabı puanlama sistemine göre Kerem kazandı. 

BÜYÜK ÖDÜL 100 BİN TL!

MasterChef Türkiye'de bu akşam büyük bir sınav veren yarışmacılardan Uğur ve Kerem final etabında karşı karşıya geldi. Şefler tarafından verilen puanlamanın ardından MasterChef şampiyonu Uğur oldu ve büyük ödül olan 100 bin TL'yi kazandı.

FİNALİSTLERE BÜYÜK ÖDÜL

Yarışmanın finalistleri olan Kerem ve Uğur arasında bu akşam aslında bir kaybeden olmadı. Şefler tarafından verilen büyük sürpriz belli oldu ve yarışmacılara büyük bir iş fırsatı sunuldu. Yarışmayı kazanan isim Dubai'de harika bir restoranda çalışma fırsatı yakaladı. Yarışmanın ikincisi olan isim ise Somer Şef'in Avusturalya Sidney'de sahibi olduğu restoranda çalışacak

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

24 Aralık 2018 11:21
Piskopatların cirit attığı tv programlarını seyretmiyorum.

Yaaaa Ne Büyük Haber

06 Ocak 2019 11:07
Alkışlar ne büyük haber Allahım sen bu millete akıl fikir ver

ilknur güngör

24 Aralık 2018 15:19
kereme büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum