TÜRKİYE'NİN KADERİ DEĞİŞTİ

19 Kasım 2017 09:29
TÜRKİYE'NİN KADERİ DEĞİŞTİ

Eskişehir’de, AK Parti Tepebaşı 4’üncü Gençlik Kolları Olağan Kongresi tamamlandı. Seçime tek aday olarak giren Halil Gıcır, yeniden başkanlığa seçildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş’ın da yer aldığı kongreye, partililer yoğun ilgi gösterdi. Kongrede yapılan seçime tek aday olarak giren Halil Gıcır, yeniden AK Parti Tepebaşı Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi. Kongrede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Başkan Halil Gıcır’a yeni döneminde başarılar dilerken, 2019 seçimlerinde Tepebaşı’nı tek yumruk olarak görmek istediklerini belirtti. Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını vurgulayan Karacan, “Genç arkadaşlarımız belki bilmeyebilir. Türkiye’nin 70 cent'lere muhtaç olduğu günleri bilmeyebilirsiniz. Türkiye’nin IMF kapılarında 1 milyar dolar için sıra beklediği günleri bilmeyebilirsiniz. Türkiye’de mazot kuyruklarını, benzin kuyruklarını bilmeyebilirsiniz. Türkiye’nin bırakın unu, yağ kuyruklarını, bir paket sigara kuyruklarını bilmeyebilirsiniz. Büyüklerimiz bunu biliyor. Büyüklerimiz bunların hepsini yaşadı. Onlar, 1970’li yıllarda bunların hepsini gördü. Artık Türkiye eski Türkiye değil. 2002’den beri Türkiye artık kendi ayakları üzerinde duran, tüm dünyayı yaptığı işlerle imrendirecek, kıskandıracak, tüm dünyayı bizim üstümüze şimşeklerini çekecek şekilde, kaderi değişti” şeklinde konuştu.

25 kişilik yönetim kurulu listesine 752 kişi başvurdu


Kongrede konuşan bir diğer isim ise AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş’tı. Kongrede gördüğü düzen ve ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Ecertaş, şunları kaydetti:
“Çoğu partinin il kongrelerinde bile tertipleyemediği, düzenleyemediği bu heyecanı AK Parti’nin, gençlik kollarının, Eskişehir’in, Tepebaşı ilçesinin gençleri, en güzel şekilde organize etmişler. Bir kere bu düzen için, bu tertip için, bu heyecan için teşekkür etmek istiyorum. Online başvuru alıyoruz. Yönetim kurullarına gençlerin teveccühü bizler açısından, gençlik kollarımızın dinamizminin en önemli göstergesi ve hakikaten ben buradaki gençlerin teveccühünü duyunca inanamadım ama sonra burayı görünce anladım ki, partimize burada müthiş bir teveccüh var. 25 kişilik yönetim kurulu listemize, 752 tane genç kardeşimiz başvurmuş. ‘Ben AK Parti Gençlik Kollarında siyaset yapmak istiyorum’ demiş. Buna vesile olan tüm gençlik kolları teşkilatımıza, Halil kardeşimize, Fatih kardeşimize ve onlara desteklerini esirgemeyen kıymetli ilçe başkanlarımıza tekrardan teşekkür ediyorum.”

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Melih Ekemen

19 Kasım 2017 09:45
Bazen bi gülmek alıyor bu konuşmaları okuyunca. Ak parti iktidara 2002 de gelmeden önce biz yağ, tüp kuyruğunda mı bekliyorduk, imf ye borcun azaldı diğer yere borç yaptın. Sanki tüm dış borcu bitirmiş gibi konuşuyorsunuz sayın Karacan. Bir cepten diğerine geçti borç ne farkediyor ki.

Acık trubun

19 Kasım 2017 09:44
Evet haklısın turkıyenın kaderini degıstırdınız .bu konuda çok haklısınız :)))

Kırmızı simsekler

19 Kasım 2017 10:53
Sözunu tutta ES ES inde kaderi degissin sayin petrol babasi karacan

HASAN ALİ İNCEER

19 Kasım 2017 11:33
Bay genel başkan yardımcısı allah aşkına komik olmayın A.K.P kuruşulundan bugüne kadar sanki iki liste yarışa girmiş de bir liste kazanıp diğer liste kay betmiş gibi konuşuyorsunuz sizde seçim yok atama var bunu kafanıza sokun artık ! deyin ki şu kişi atandı. yok seçildi yok tek liste falan filan bırakın bunları, güya delege seçimi yapılıyor mahalle başkanının haberi yok sizde atama var seçim yok atama toplantısı deyin bari

okur

19 Kasım 2017 11:19
doğru kaderini değiştirdiniz güzelim ülkemizi yangın yerine döndürdünüz..

Doğa Sever

19 Kasım 2017 12:35
Biri de ; bekleyen Kızılinler Projesi , Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi Projesi , Cittaslow adayımız Seyitgazi ilçesinde ki Eski Tekel Binası , Develik Han ve Seyitgazi Kervansarayının restorasyonu , Han ilçesindeki arkeolojik kazı çalışması ve Eşenkara projesinin kaderini değiştirse , iyi olacak!

ali

19 Kasım 2017 11:22
sizler cok gulersiniz aglanacak halinize cunku gozleriniz gormuyor gorsede fark etmiyor dunyada turkiye uzerine oynanan oyunları sizlerde iceride bunun taşorlugunu yapanlarla berabersiniz ak parti esesin kaderini degiştirsin diyorsun senin bu aklını daha once 20 yıldır eskişehiri yoneten belediyeye niye soylemiyorsun gormuyormusun 1 2 3 ligde cok belediye takımları var onlar nasıl yapıyor 3 heykel yapacagına yapmayıversin ne olur aynı kafa anı hamam aynı tas bu şekilde devam edin ikdidarı zor gorursunuz oy verdiginiz parti hdp ve teror orgutlriyle beraber bunları gorun ve bu genel başkanınızdan hesp sorun ondan sonra turkiye işlerine karışın kafanız calışmaz nerede turkiye duşmanı onlarla beaber lursunuz bizler yeteriz esesliyim ak şpartiliyim gurur duyuyorum
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
Vali Özdemir Çakacak, Atayurt Okulları tarafından bu yıl 16'ncısı gerçekleştirilen Bilim Proje Fuarını gezdi.
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
Demokrat Parti (DP) haftalık pazar toplantısında konuşan İl Başkanı Nazım Dölekçekiç iktidarı eleştirdi. Dölekçekiç “Daha önce reddettikleri yasa tasarılarını şimdi vaat olarak sunuyorlar” dedi.
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
Saadet Partisi haftalık pazar toplantısında konuşan Halkla İlişkiler ve Karargah Başkanı Mehmetali Perçintürk Saadet Partililere düzenlenen saldırı hakkında konuştu. Perçintürk “Bu yaşananlar siyasetteki şiddet dilinin eseridir” dedi.
TEK İSTEĞİ AKÜLÜ ARAÇ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Oklubalı Mahallesi’nde ikamet eden Dedeoğlu çiftine konuk oldu.
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataç “ETO şehrimizin güzide kurumlarından” dedi.
SEVİMLİ YARIŞMA
SEVİMLİ YARIŞMA
Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu (KIF) tarafından düzenlenen 8'nci Eskişehir Ulusal Irk Standartları Yarışması ve 7'ncı Türkiye Yerli Irklar Yarışması, yerli ve yabancı ırkların katılımıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Meşelik Kampüsü’nde gerçekleştirildi.
HÜKÜMETİN FRENİ PATLADI
HÜKÜMETİN FRENİ PATLADI
Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri Yıl Sonu El Sanatları sergi açılışında konuşan Başkan Kazım Kurt “Bu hükümetin freni patladı, tutmuyor” dedi.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ BASKINI
ESKİŞEHİR'DE FETÖ BASKINI
Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün hücre evlerine yönelik düzenlenen operasyonda yakalanan 2'si kadın 6 şüpheli, taşıdıkları cep telefonlarını balkondan dışarıya attı.