TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Son Güncelleme : 06 Ocak 2018 12:01
TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Sakarya Gazetesi'nin termik santral ile ilgili manşetleri, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' Programında üç gün gösterildi. Türkiye gelişmeleri Sakarya'dan öğrendi.

Ekrana taşıdı


Termik Santralle ilgili yapılan kritik toplantı, toplantının ardından alınan karar ve devamındaki gelişmeleri Türkiye, Sakarya Gazetesi'nden haber aldı. Çalar Saat programında ekrana gelen gazetemizin manşetleri kamuoyunu bilgilendirdi.

Mercek altında tutacağız

Küçükkaya, termik santral konusunda evet kararının çıkmadığı haberi okumadan önce alkışladı. Ancak dün 'Skandal Karar' haberini ekrana getiren Küçükkaya, "Burda bir oyun mu var acaba. Bu konuyu mercek altında tutmaya devam edeceğiz" dedi. nşetleri kamuoyunu bilgilendirdi. 6'DA

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemal

06 Ocak 2018 13:53
Eskisehirin bir tepeden bakıldığında neden görünmediğini , onbinlerce aracın hergün ne kadar bu şehri zehirledigini ,bu işin sonunun nereye varacağını ne zaman öğreneceğiz,

aks

14 Ocak 2018 00:14
Türkiye'de elektrik fazlası var. Bu güne kadar yapılan ve rant dağıtımı maksadı ile yatırım toprağa gömülen paramızın üstüne birde şirketler batmasın diye %40 pahalı elektrik kullanmak zorunda bırakılıyoruz. http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=121696

VATANDAŞ

11 Ocak 2018 08:14
yorum yapan arkadaşlar konuyla alakalı bir yorum getirecek kapasiteleri olmadığından saçmalamışlar.bu yapılacak santral eskişehirin sonu olur.carbon değeri düşük kömürle santralmi kurulur.

Eskişehirli

09 Ocak 2018 12:01
Büyükerşen'in bu dönemde ele tutulur 1 tane projesi yok. Tepebaşı ve Odunpazarı ona keza öyle. Yerel basın onlara gelince uyuyor. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı bölgedeki sokaklar köstebek yuvası olmuş. Çöpler,köpek pislikleri,daha neler neler.
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
Eskişehir’de zorlu kış şartlarında yaşam mücadelesi veren hayvanlar için Kırka mahallesindeki belirli bölgelere yem bırakıldı. 
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
Dünya üzerinde hangi ülkelerin ne kadar güvenli olduğu belli olurken, Türkiye 59,62’lik güven endeksiyle 49’uncu sırada yer aldı. Eskişehir ise yine Türkiye'nin en güvenli şehri olarak belirlendi.
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
Eskişehir'de, Porsuk Çayı'na düştüğü iddia edilen şahıs için polis ve itfaiye ekipleri adeta seferber oldu. Eskişehir İtfaiyesi dalgıç ekipleri soğuk havaya rağmen uzun süre suya düştüğü ihbarı yapılan şahsı bulmak için arama kurtarma çalışmaları yaptı. 
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
Hatboyu Caddesinde dün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.