TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Son Güncelleme : 06 Ocak 2018 12:01
TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Sakarya Gazetesi'nin termik santral ile ilgili manşetleri, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' Programında üç gün gösterildi. Türkiye gelişmeleri Sakarya'dan öğrendi.

Ekrana taşıdı


Termik Santralle ilgili yapılan kritik toplantı, toplantının ardından alınan karar ve devamındaki gelişmeleri Türkiye, Sakarya Gazetesi'nden haber aldı. Çalar Saat programında ekrana gelen gazetemizin manşetleri kamuoyunu bilgilendirdi.

Mercek altında tutacağız

Küçükkaya, termik santral konusunda evet kararının çıkmadığı haberi okumadan önce alkışladı. Ancak dün 'Skandal Karar' haberini ekrana getiren Küçükkaya, "Burda bir oyun mu var acaba. Bu konuyu mercek altında tutmaya devam edeceğiz" dedi. nşetleri kamuoyunu bilgilendirdi. 6'DA

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemal

06 Ocak 2018 13:53
Eskisehirin bir tepeden bakıldığında neden görünmediğini , onbinlerce aracın hergün ne kadar bu şehri zehirledigini ,bu işin sonunun nereye varacağını ne zaman öğreneceğiz,

aks

14 Ocak 2018 00:14
Türkiye'de elektrik fazlası var. Bu güne kadar yapılan ve rant dağıtımı maksadı ile yatırım toprağa gömülen paramızın üstüne birde şirketler batmasın diye %40 pahalı elektrik kullanmak zorunda bırakılıyoruz. http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=121696

VATANDAŞ

11 Ocak 2018 08:14
yorum yapan arkadaşlar konuyla alakalı bir yorum getirecek kapasiteleri olmadığından saçmalamışlar.bu yapılacak santral eskişehirin sonu olur.carbon değeri düşük kömürle santralmi kurulur.

Eskişehirli

09 Ocak 2018 12:01
Büyükerşen'in bu dönemde ele tutulur 1 tane projesi yok. Tepebaşı ve Odunpazarı ona keza öyle. Yerel basın onlara gelince uyuyor. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı bölgedeki sokaklar köstebek yuvası olmuş. Çöpler,köpek pislikleri,daha neler neler.
SAĞLIKLI ADIMLAR  PROJESİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIKLI ADIMLAR PROJESİ ESKİŞEHİR'DE
Nesttle'nin, Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü 'Sağlıklı Adımlar' projesi Eskişehir' de devam ediyor. Proje kapsamında 3.sınıf öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri ve fiziksel aktivite konusunda bilinçlendirilmeleri amaçlanıyor.
ALPU OVASI'NA ACELE KAMULAŞTIRMA
ALPU OVASI'NA ACELE KAMULAŞTIRMA
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, bugün Resmi Gazete’de yayınlanan karar ile Eskişehir’de yapılması planlanan kömürlü termik santral için ‘Acele Kamulaştırma Kararı’ alındığını belirterek, alınan karara tepki gösterdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Kent Konseyi Hayvan Hakları çalışma grubu, Es Çocuk Evi, Odunpazarı Kent Konseyi 75. Yıl Mahalle Meclisi ve mahallede yaşayan hayvan dostları tarafından besleme etkinliği düzenlendi.
1 MAYIS'TA BU YOLLARA DİKKAT!
1 MAYIS'TA BU YOLLARA DİKKAT!
 Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs kutlamaları nedeniyle güvenlik tedbirleri kapsamında kapatılacak cadde ve sokakların açıkladı. 
ÖLÜMDEN DÖNDÜLER
ÖLÜMDEN DÖNDÜLER
Motosiklet ile otomobilin karıştığı kazada 2 kişi yaralandı. 
TARİHİ MAKİNE HALA ÇALIŞIYOR
TARİHİ MAKİNE HALA ÇALIŞIYOR
Türkiye'ye ilk gelen matbaa basım makinelerinden bir tanesi çalışır durumda halen Sivrihisar'da bulunuyor. 
ESKİŞEHİR'DE BÜYÜK FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE BÜYÜK FETÖ OPERASYONU
FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanmasına yönelik Eskişehir merkezli 8 kentte düzenlenen operasyonda 19 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. 
SİNAN ÖZKAR İSTİFA ETTİ
SİNAN ÖZKAR İSTİFA ETTİ
CHP İl Başkanı Sinan Özkar, milletvekilliği aday adaylığı için İl başkanlığı görevinden istifa etti.
DÜNDAR ÜNLÜ ADAY ADAYI OLACAK
DÜNDAR ÜNLÜ ADAY ADAYI OLACAK
AK Parti Eskişehir İl Başkanı M. Dündar Ünlü, milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa edecek.