TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Son Güncelleme : 06 Ocak 2018 12:01
TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Sakarya Gazetesi'nin termik santral ile ilgili manşetleri, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' Programında üç gün gösterildi. Türkiye gelişmeleri Sakarya'dan öğrendi.

Ekrana taşıdı


Termik Santralle ilgili yapılan kritik toplantı, toplantının ardından alınan karar ve devamındaki gelişmeleri Türkiye, Sakarya Gazetesi'nden haber aldı. Çalar Saat programında ekrana gelen gazetemizin manşetleri kamuoyunu bilgilendirdi.

Mercek altında tutacağız

Küçükkaya, termik santral konusunda evet kararının çıkmadığı haberi okumadan önce alkışladı. Ancak dün 'Skandal Karar' haberini ekrana getiren Küçükkaya, "Burda bir oyun mu var acaba. Bu konuyu mercek altında tutmaya devam edeceğiz" dedi. nşetleri kamuoyunu bilgilendirdi. 6'DA

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemal

06 Ocak 2018 13:53
Eskisehirin bir tepeden bakıldığında neden görünmediğini , onbinlerce aracın hergün ne kadar bu şehri zehirledigini ,bu işin sonunun nereye varacağını ne zaman öğreneceğiz,

aks

14 Ocak 2018 00:14
Türkiye'de elektrik fazlası var. Bu güne kadar yapılan ve rant dağıtımı maksadı ile yatırım toprağa gömülen paramızın üstüne birde şirketler batmasın diye %40 pahalı elektrik kullanmak zorunda bırakılıyoruz. http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=121696

VATANDAŞ

11 Ocak 2018 08:14
yorum yapan arkadaşlar konuyla alakalı bir yorum getirecek kapasiteleri olmadığından saçmalamışlar.bu yapılacak santral eskişehirin sonu olur.carbon değeri düşük kömürle santralmi kurulur.

Eskişehirli

09 Ocak 2018 12:01
Büyükerşen'in bu dönemde ele tutulur 1 tane projesi yok. Tepebaşı ve Odunpazarı ona keza öyle. Yerel basın onlara gelince uyuyor. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı bölgedeki sokaklar köstebek yuvası olmuş. Çöpler,köpek pislikleri,daha neler neler.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.