TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Son Güncelleme : 06 Ocak 2018 12:01
TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Sakarya Gazetesi'nin termik santral ile ilgili manşetleri, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' Programında üç gün gösterildi. Türkiye gelişmeleri Sakarya'dan öğrendi.

Ekrana taşıdı


Termik Santralle ilgili yapılan kritik toplantı, toplantının ardından alınan karar ve devamındaki gelişmeleri Türkiye, Sakarya Gazetesi'nden haber aldı. Çalar Saat programında ekrana gelen gazetemizin manşetleri kamuoyunu bilgilendirdi.

Mercek altında tutacağız

Küçükkaya, termik santral konusunda evet kararının çıkmadığı haberi okumadan önce alkışladı. Ancak dün 'Skandal Karar' haberini ekrana getiren Küçükkaya, "Burda bir oyun mu var acaba. Bu konuyu mercek altında tutmaya devam edeceğiz" dedi. nşetleri kamuoyunu bilgilendirdi. 6'DA

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemal

06 Ocak 2018 13:53
Eskisehirin bir tepeden bakıldığında neden görünmediğini , onbinlerce aracın hergün ne kadar bu şehri zehirledigini ,bu işin sonunun nereye varacağını ne zaman öğreneceğiz,

aks

14 Ocak 2018 00:14
Türkiye'de elektrik fazlası var. Bu güne kadar yapılan ve rant dağıtımı maksadı ile yatırım toprağa gömülen paramızın üstüne birde şirketler batmasın diye %40 pahalı elektrik kullanmak zorunda bırakılıyoruz. http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=121696

VATANDAŞ

11 Ocak 2018 08:14
yorum yapan arkadaşlar konuyla alakalı bir yorum getirecek kapasiteleri olmadığından saçmalamışlar.bu yapılacak santral eskişehirin sonu olur.carbon değeri düşük kömürle santralmi kurulur.

Eskişehirli

09 Ocak 2018 12:01
Büyükerşen'in bu dönemde ele tutulur 1 tane projesi yok. Tepebaşı ve Odunpazarı ona keza öyle. Yerel basın onlara gelince uyuyor. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı bölgedeki sokaklar köstebek yuvası olmuş. Çöpler,köpek pislikleri,daha neler neler.
BÜYÜKERŞEN TÜRKİYE'DE ÖRNEK İSİM
BÜYÜKERŞEN TÜRKİYE'DE ÖRNEK İSİM
Trakya Belediyeler Birliği’ne üye Trakya’da hizmet veren 11 belediyenin başkan ve yetkililerinden oluşan heyet Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik projelerini yerinde inceledi.
AÇIK KAPI PROJESİ'Nİ BAKAN BAŞLATTI
AÇIK KAPI PROJESİ'Nİ BAKAN BAŞLATTI
 Eskişehir’de ‘Açık Kapı’ projesinin açılışında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İçişleri Bakanlığımızın kendi personeli ile 117 yerli yazılım gerçekleştirdi” dedi. 
GEZİ YOLCULUĞU FACİAYLA BİTTİ
GEZİ YOLCULUĞU FACİAYLA BİTTİ
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 11 kişi hayatını kaybederken, 44 kişi de yaralandı. 
VALİ ÇAKACAK  KARNE DAĞITTI
VALİ ÇAKACAK KARNE DAĞITTI
Vali Özdemir Çakacak, Yunusemre İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek eğitim ve öğretimin birinci dönemini tamamlayan öğrencilere karneleri dağıttı. Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Çakacak, "Yarı yıl tatilinde bol bol kitap okuyun. Hedefleriniz ve hayalleriniz büyük olsun" dedi.
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ
Tepebaşı Belediyesi termik santral konusunda bakanlığa iletmek üzere bölgede yaşayan vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi.
BAKAN SOYLU ESKİŞEHİR'DE
BAKAN SOYLU ESKİŞEHİR'DE
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk milletinin, dünyadaki fitnenin, zulmün ve dünyaya kaosu getirmek isteyenlerin önündeki son engel kapısı olduğunu belirterek "Dünyada bir karanlık zihniyet bu kapıyı zorlamaktadır ve bu kapı kırılırsa, zulmün önündeki son engel de kalkmış olacaktır" dedi.
BAŞKAN KURT'TAN KAZI TEPKİSİ
BAŞKAN KURT'TAN KAZI TEPKİSİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, belediyeden izin alınarak ve belediyeye bilgi verilerek yapılan kazıların Odunpazarı Belediyesi ekipleri tarafından takip edilebildiği belirterek, “Habersiz kazılar bizi de zorda bırakıyor” dedi.
TERMİK SANTRAL TEHLİKE SAÇACAK
TERMİK SANTRAL TEHLİKE SAÇACAK
CHP'li vekiller mecliste Termik santraller konusunu gündeme getirdiler. Eskişehir Tepebaşı'nda Alpu Ovası'na yapılmak istenen termik santral hakkında konuşan Eskişehir milletvekili Gaye Usluer ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal Termik Santral projelerinin tehlikelerine vurgu yaptılar.
KIRSALDA KAR MESAİSİ
KIRSALDA KAR MESAİSİ
Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçelerin yüksek kesimlerinde etkisini gösteren kar yağışı sonrası karla mücadele çalışmalarına başladı.