TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Son Güncelleme : 06 Ocak 2018 12:01
TÜRKİYE SAKARYA'DAN ÖĞRENDİ

Sakarya Gazetesi'nin termik santral ile ilgili manşetleri, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' Programında üç gün gösterildi. Türkiye gelişmeleri Sakarya'dan öğrendi.

Ekrana taşıdı


Termik Santralle ilgili yapılan kritik toplantı, toplantının ardından alınan karar ve devamındaki gelişmeleri Türkiye, Sakarya Gazetesi'nden haber aldı. Çalar Saat programında ekrana gelen gazetemizin manşetleri kamuoyunu bilgilendirdi.

Mercek altında tutacağız

Küçükkaya, termik santral konusunda evet kararının çıkmadığı haberi okumadan önce alkışladı. Ancak dün 'Skandal Karar' haberini ekrana getiren Küçükkaya, "Burda bir oyun mu var acaba. Bu konuyu mercek altında tutmaya devam edeceğiz" dedi. nşetleri kamuoyunu bilgilendirdi. 6'DA

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemal

06 Ocak 2018 13:53
Eskisehirin bir tepeden bakıldığında neden görünmediğini , onbinlerce aracın hergün ne kadar bu şehri zehirledigini ,bu işin sonunun nereye varacağını ne zaman öğreneceğiz,

aks

14 Ocak 2018 00:14
Türkiye'de elektrik fazlası var. Bu güne kadar yapılan ve rant dağıtımı maksadı ile yatırım toprağa gömülen paramızın üstüne birde şirketler batmasın diye %40 pahalı elektrik kullanmak zorunda bırakılıyoruz. http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=121696

VATANDAŞ

11 Ocak 2018 08:14
yorum yapan arkadaşlar konuyla alakalı bir yorum getirecek kapasiteleri olmadığından saçmalamışlar.bu yapılacak santral eskişehirin sonu olur.carbon değeri düşük kömürle santralmi kurulur.

Eskişehirli

09 Ocak 2018 12:01
Büyükerşen'in bu dönemde ele tutulur 1 tane projesi yok. Tepebaşı ve Odunpazarı ona keza öyle. Yerel basın onlara gelince uyuyor. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı bölgedeki sokaklar köstebek yuvası olmuş. Çöpler,köpek pislikleri,daha neler neler.
GENÇLERİMİZ  ZEHİRLENMESİN
GENÇLERİMİZ ZEHİRLENMESİN
Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanlığı 'Uyuşturcuya Hayır' kampanyası kapsamında, vatandaşları bilinçlendirmek için Hamamyolu'nda bildiri dağıtıp açıklama yaptı.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE  TOPYEKÜN YAPILMALI
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TOPYEKÜN YAPILMALI
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında yapıldı.
ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ ESKİŞEHİR'E GELİYOR
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.

EN SON HABERLER