TÜRKİYE KALKINACAK

22 Haziran 2018 17:45
TÜRKİYE KALKINACAK

AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (ESAĞDER) ziyaret etti. Avcı, önümüzdeki dönemde istikrar içinde kalkınan bir Türkiye olacak" dedi.

Avcı, dernek binasında Ağrılı vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin sorunlarına getirecekleri çözümlerden bahsetti. Avcı; bütün sıkıntıların seçim sonrasında beraberlik içerisinde çözüleceğinin sinyalini verdi. Avcı, "Önümüzdeki dönemde de yine istikrar içerisinde kalkınan Türkiye'de birlikte çok işler yapmaya devam edeceğiz" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

16 YILDIR

23 Haziran 2018 07:50
EP AYNI LAFLAR BEAAA .

cemal

22 Haziran 2018 18:11
16 yıl sonra da hala cek! cak mı?

s.c

23 Haziran 2018 00:46
Yav he he..!!!

bayram k

23 Haziran 2018 11:28
nabi avcı milli eğitimi batırdı. eskişehir e hiç bir faydası olmadı ama hala peşinden koşan insanlar anlamadım nasıl iştir. akepeliler nabi avcı kendi ve yandaşlarına çalışması halk ve eskişehir için bir şey yaptığı anlamına gelmez.

Cetin Akın

23 Haziran 2018 08:27
40 kişi başvurdu. İlk 4 belliymiş. Nerede değişim nerede yenilik. Üstelik de eskilerin Eskişehirde başarısıda yok.

ms26

23 Haziran 2018 10:30
hani Türkiye kalkınmadı mı daha 16 yıldır ne yaptınız............

Osman

23 Haziran 2018 10:26
Seçim çalışmalarına bu kadar girmezdi, yerim garanti diye yerinden kımıldamazdı Nabi Hoca. Hayırdır.

Meral

24 Haziran 2018 01:51
Acaba hangi yuzuyle kalkip bizim Eskisehirimizi temsil ediyor? MEB ligindayken egitim geriye geldi, Turkiye cogunlukla cok ilerde bir memleket idi. Bunlar geri fikirlirliler bizleri geride birakti. Sayin aileler eger cocuklariniz ilerlemesi istiyorsaniz bu herife OY vermeyin,

Halil Zeybek

24 Haziran 2018 01:28
Doğru 15 yıldır kalkındıramadınızda bundan sonra mı kalkındıracaksınız? Yazık.

Nihat

23 Haziran 2018 10:46
16 yıl öncesini dedenize sorun, babanıza sorun! İlmin sonu olmadığı gibi kalkınmanın da sonu yoktur. Zırvalamayı bırakın. Bu arada Eskişehir in geri kaldığını düşünüyorsanız. Sol tandanslı belediyecibaşınıza sorunuz. 6 m. lik asfaltı Tramvay yollarıyla işgal etmeyi kalkınma olarak görüyorsa bir problem var demektir.
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER