TÜRK DÜNYASI'NA NAPOLYON MODELİ GELİYOR

19 Ekim 2014 16:38
TÜRK DÜNYASI'NA NAPOLYON MODELİ GELİYOR

Eskişehir'in Türk Dünyası Kültür Başkenti sona erdi. Haliyle Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı'da fiilen son buldu. Buna rağmen Eskişehir'de ajans bütçesinden hangi kuruluşlara ne kadar para verildiğinin kavgası artarak büyüyor.Kültür Başkenti etkinliklerinden ardından tartışmalara son noktayı koymak isteyen Eskişehir Valiliği, bundan sonraki etkinliklere “Napolyon” adını verdiği bir modeli uygulayacak. Napolyon'un “Para...Para...Para...” özdeyişi yeni projeye ilham kaynağı olacak.“Sen şu kadar aldın” “Falanca kuruluş bu kadar aldı” “Öbürü malı götürmüş” söylentilerinden rahatsız olan Valilik, bu konuları dile getirmek isteyen kuruluşlardan kendilerine sadece “Napolyon'un fotoğrafını göstermesini isteyecek”Fotoğraf gösterildi mi, hiç para konuşulmadan meselenin özü anlaşılmış olacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KURT VE ATAÇ TAMAM
KURT VE ATAÇ TAMAM
CHP'nin Eskişehir adayları konusunda flaş bir gelişme yaşandı.
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.