Tuba Büyüküstün’ün muhteşem dönüşü

18 Eylül 2016 11:07
Tuba Büyüküstün’ün muhteşem dönüşü

İki sezondur dizi ve film setlerinden uzak olan Tuba Büyüküstün, üç sinema filmi ve bir diziyle dönüyor.

İlk olarak 2004 yılında ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisiyle tanınan ve ardından dizilerin başrol oyuncusu haline gelen Tuba Büyüküstün, iki sezondur setler uzak kalma arasını üç film ve bir diziyle kapatma hazırlığında. Son olarak ‘Kara Para Aşk’ dizisinde Elif Denizer karakterine hayat veren Büyüküstün, yakında yeni işleriyle ekrana ve beyazperdeye dönüyor.  Büyüküstün’ün rol aldığı filmlerden biri, yaz aylarında Ferzan Özpetek’in çektiği ‘İstanbul Kırmızısı’. Ünlü oyuncunun rol aldığı bir başka sinema filmi de Eşi Onur Saylak’ın çektiği ‘Daha’ filmi. Oyuncunun bu yıl izleyiciyle buluşacağı üçüncü filmi ise Hiner Saleem’in ‘Dar Elbise’ filmi.

Oyuncu, başrolü Kıvanç Tatlıtuğ’la paylaşacağı ‘Cesur ve Güzel' dizisinin ise çekimlerine yakında başlayacak.  

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.