TRANSFER YASAĞINI KALDIRAMADIK

Son Güncelleme : 31 Ağustos 2018 20:08
TRANSFER YASAĞINI KALDIRAMADIK

Geçmiş dönemlerde forma giyen oyuncularının, alacakları için açtıkları davalar nedeniyle yeni transferlerine lisans çıkartamayan Spor Toto 1. Lig ekibi Eskişehirspor'da alacaklıların "muvafakat belgesi" vermemesi nedeniyle henüz transfer yasağının kaldırılamadığı bildirildi.

Kulübün resmi internet sitesinden yönetim kurulu adına yapılan yazılı açıklamada, Türk futbol kamuoyunun yakından takip ettiği üzere Eskişehirspor'un, tarihindeki en zor zamanlardan geçtiği belirtildi.

Kulübün bütün varlığıyla yok olmanın eşiğinde olduğu, cansiparane bir mücadele verildiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Geçmiş dönemlere ait borçların ertelenerek, lisansların çıkartılabilmesi için gereken meblağlarla ilgili alacaklı kişilerin muvafakat vermemesi dolayısıyla kulübümüz henüz transfer yasağını kaldıramamıştır. Son transfer döneminde kadromuza katılan Kerim Avcı ve bazı futbolcularımız, başka kulüplerle anlaşmıştır. Halen lisans tescil izni vermemiş eski futbolcularımızı transfer izni vermeye davet ettiğimizi ve izinlerin toplanmaması halinde kulübümüzün yok olmanın eşiğine geleceğini kamuoyunun bilgisine sunarız."

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (8)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

musti

01 Eylül 2018 18:22
Birileri Eskişehir’i cezalandırıyor.

Hayırlı evlat?

01 Eylül 2018 11:26
Evladımız Sinan Ören adına üzüldüm.İlk yardıma koşması gereken Sinan'dı.

Kadir

31 Ağustos 2018 21:44
Yeni gelenlere oyunculara mahcup olduk.

Açıklayın

31 Ağustos 2018 22:39
Kimler imza atmıyor başkan.En azından birileri ikna edebilir.Elbette alacakları kalmaz.Kulübün yeri yurdu belli.

Örnek alalım

01 Eylül 2018 11:23
Karabükspor ayın 30 başkan seçti.31'de 20 milyon para buldu.Saat 17 'de lisansları çıkarttı.Toplantı Karabük valisi başkanlığında,belediye başkanı,milletvekilleri,oda temsilcileri,eski başkanlar ve şehrin ileri gelenleri katıldı.Şehir böyle sahip çıkılır.Bizdekiler uzaktan seyrettiler.Sadece Sayın Destici sorunu Cumhurbaşkanına iletti,yardım istedi.

EsEs

31 Ağustos 2018 22:08
Bir son dakika müjdesi bekliyoruz.Hala uğraşıyorlarsa tabi.

Ali

31 Ağustos 2018 21:53
Sizin yapacaginiz buydu zaten...

Serdar

31 Ağustos 2018 21:35
Bir 2 aydır hep aynı cümle.Transfer yasağını kaldıramadık.

Ayıp

31 Ağustos 2018 22:50
Öyle çok borç takmışlar ki.Hiç mi vicdanınız sızlamadı.

uğur

01 Eylül 2018 13:32
kardeşim önce yasağı kaldıraydınızda sonra transfer yapaydınız kimse bunu görmüyor

alkış

01 Eylül 2018 09:41
bugün imza verseler yarın yine aynı durum. kişilerden muvafakat belgesi alarak transfer tahtasını açmaya çalışacağınıza kişilere olan borçların ödenmesi konusunda çaba gösterin. öteleme ile klüp günü kurtarır. Bazılarıda kendisini kurtarma telaşında tabi!!

Bilal

01 Eylül 2018 12:47
BÖYÖK başgan

sinan kar

31 Ağustos 2018 20:42
bir bjk lı olarak çok üzüldüm...!!!!.:))))))
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.