TRANSFER YASAĞI KALKMAZ

08 Ocak 2018 15:16
TRANSFER YASAĞI KALKMAZ

Eskişehirspor Kulübü sportif direktör İzzet Erdoğan, Antalya kampında gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan, transfer yasağının kalkamayacağını söyledi.

 Erdoğan özetle şunları söyledi:

KULAKTAN DOLMA HABERLERE İNANMAYIN

" Kampımız uyum içinde devam ediyor. Kulaktan dolma haberler oluyor. Bunları netleştirmede fayda var, FİFA dosyaları ile ilgili 5 dosyayı geçtiğimiz Cuma günü itibariyle Togo'nun ödenmesi ile cezayı uzaklaştırdık, borçların tamamı olması da bir kısmı ödenerek temiz yazısı alınmıştır, kalan bakiyeler de Haziran'da ödenecektir. Arkasından gelen dosyalarla ilgili kulübün 5 tane yabancı dosyası var, geri kalan 12 dosyayla ilgili bir tebligat yapılmamıştır, bir cezai müeyide uygulaması bulunmamaktadır. Bunlarla ilgili bir durum oluştuğunda da diğer dosyalar gibi bunları da çözecek güçteyiz. Bu korkulu, kabus puan silme cezalarından kulübümüzü kurtarmış olduk.”

TRANSFER YASAĞI VAR

" İki dönem transfer kapama cezamızın temel nedeni, Punto'nun bize açtığı dava sonucundadır, Kulüp olarak kalan bakiyeyi ödesek dahi bir bu cezayı kaldırma şansımız yok gibidir, Şu şartlarda mevcut kadromuz ile sezonu bitirme amacındayız. Taraftarımıza transfer taahhüdünde bulunmayız. Kaan ve diğer arkadaşlarımızın ödemesi ile ilgili 14 futbolcumuzun ödemeleri ve akitleri yerine getirilmiştir. Kendilerinin TFF'ye olan itirazları sona ermiş durumdadır. Kulübümüzün sezon sonuna kadar, futbolcuları olarak görev yapacaklardır. 4 futbolcunun ödemesi yapılmadı, Dorukhan dışında 3'ünün ödeme süresi geldi, Pazartesi ve Salı gününe ait ödeme planı yapıldı, kendilerine bir süre verildi, biz bu süre sonunda onların da kulüpte kalacaklarına inanıyoruz."

İKİNCİ YARIYA HAZIRIZ

" Biz hiçbir futbolcunun alacakları ile ilgili en ufak bir indirim ya da fedakarlık talep etmedik herkese hakkı olanı verdik, yaklaşık cuma günü itibari ile 10.4 milyon liralık ödeme yaptık. İki özel maç oynadık. Kalan 2 iki hazırlık maçımızı da bitirip ligin ilk maçı İstanbulspor maçı ile hem fiziksel hem de mental olarak hazır olarak lige devam etmek istiyoruz."

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akay

09 Ocak 2018 09:25
Yaptığınız hizmetler tarihe geçecek....

antieses

09 Ocak 2018 14:43
ESES süper ligde düşme sezonunda ilk 6 ya oynarken yönetim istifa diye bağıran taraftar gurubu vardı ya işte tarih hiç bir zaman onları affetmeyecek!!!

Cemali CCCC

08 Ocak 2018 18:12
Artık hedefe kilitlenme zamanı geldi..Hedef hiç değilse play_off'a kalıp final oynamak ve finalı kazanmak..Bu yıl süper lige çıkmazsak işimiz biter , borç üstüne borç eklendi..Emeği geçen herkese teşekürler...

AYKIRI YAZAR

09 Ocak 2018 19:48
Süper lig şampiyonluğu da gelecek para çok bu ekipde ancak termik santrali dikmek şartıyla şimdi her şey güllük Gülistanlık ancak bunun acısını sonsuza kadar çekecek Eskişehir halkı geçici sevinç ve mutluluklar için aydınlık yarınlarımızı karartmayalım termik santraline hayır
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.
27 MİLYON TL SİVRİHİSAR'A ÇIKTI