TRANSFER YASAĞI KALKMAZ

08 Ocak 2018 15:16
TRANSFER YASAĞI KALKMAZ

Eskişehirspor Kulübü sportif direktör İzzet Erdoğan, Antalya kampında gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan, transfer yasağının kalkamayacağını söyledi.

 Erdoğan özetle şunları söyledi:

KULAKTAN DOLMA HABERLERE İNANMAYIN

" Kampımız uyum içinde devam ediyor. Kulaktan dolma haberler oluyor. Bunları netleştirmede fayda var, FİFA dosyaları ile ilgili 5 dosyayı geçtiğimiz Cuma günü itibariyle Togo'nun ödenmesi ile cezayı uzaklaştırdık, borçların tamamı olması da bir kısmı ödenerek temiz yazısı alınmıştır, kalan bakiyeler de Haziran'da ödenecektir. Arkasından gelen dosyalarla ilgili kulübün 5 tane yabancı dosyası var, geri kalan 12 dosyayla ilgili bir tebligat yapılmamıştır, bir cezai müeyide uygulaması bulunmamaktadır. Bunlarla ilgili bir durum oluştuğunda da diğer dosyalar gibi bunları da çözecek güçteyiz. Bu korkulu, kabus puan silme cezalarından kulübümüzü kurtarmış olduk.”

TRANSFER YASAĞI VAR

" İki dönem transfer kapama cezamızın temel nedeni, Punto'nun bize açtığı dava sonucundadır, Kulüp olarak kalan bakiyeyi ödesek dahi bir bu cezayı kaldırma şansımız yok gibidir, Şu şartlarda mevcut kadromuz ile sezonu bitirme amacındayız. Taraftarımıza transfer taahhüdünde bulunmayız. Kaan ve diğer arkadaşlarımızın ödemesi ile ilgili 14 futbolcumuzun ödemeleri ve akitleri yerine getirilmiştir. Kendilerinin TFF'ye olan itirazları sona ermiş durumdadır. Kulübümüzün sezon sonuna kadar, futbolcuları olarak görev yapacaklardır. 4 futbolcunun ödemesi yapılmadı, Dorukhan dışında 3'ünün ödeme süresi geldi, Pazartesi ve Salı gününe ait ödeme planı yapıldı, kendilerine bir süre verildi, biz bu süre sonunda onların da kulüpte kalacaklarına inanıyoruz."

İKİNCİ YARIYA HAZIRIZ

" Biz hiçbir futbolcunun alacakları ile ilgili en ufak bir indirim ya da fedakarlık talep etmedik herkese hakkı olanı verdik, yaklaşık cuma günü itibari ile 10.4 milyon liralık ödeme yaptık. İki özel maç oynadık. Kalan 2 iki hazırlık maçımızı da bitirip ligin ilk maçı İstanbulspor maçı ile hem fiziksel hem de mental olarak hazır olarak lige devam etmek istiyoruz."

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akay

09 Ocak 2018 09:25
Yaptığınız hizmetler tarihe geçecek....

antieses

09 Ocak 2018 14:43
ESES süper ligde düşme sezonunda ilk 6 ya oynarken yönetim istifa diye bağıran taraftar gurubu vardı ya işte tarih hiç bir zaman onları affetmeyecek!!!

Cemali CCCC

08 Ocak 2018 18:12
Artık hedefe kilitlenme zamanı geldi..Hedef hiç değilse play_off'a kalıp final oynamak ve finalı kazanmak..Bu yıl süper lige çıkmazsak işimiz biter , borç üstüne borç eklendi..Emeği geçen herkese teşekürler...

AYKIRI YAZAR

09 Ocak 2018 19:48
Süper lig şampiyonluğu da gelecek para çok bu ekipde ancak termik santrali dikmek şartıyla şimdi her şey güllük Gülistanlık ancak bunun acısını sonsuza kadar çekecek Eskişehir halkı geçici sevinç ve mutluluklar için aydınlık yarınlarımızı karartmayalım termik santraline hayır
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.