TRAMVAY TİCARİ ARACA ÇARPTI

01 Eylül 2018 17:18
TRAMVAY TİCARİ ARACA ÇARPTI

Yenidoğan Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı üzerinde, otogar istikametine ilerleyen tramvay ticari araca çarptı.

Meydana gelen kaza sonrası tramvayda maddi hasar oluştu. Kaza sebebiyle seferler bir süre aksadı.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yusuf

01 Eylül 2018 17:58
Ah bu ticari taksiler. Kuralları hiçe sayıyorlar. Sadece taksiciler değil minibüs ve halk otobüs şoförleride kurallara uymuyor. TABİ BİRDE kavşaklarda ki trafik sorunu var. Tramvayın geçtiği yerlerde alt yada üst geçit yapılmalıydı.

Birol

01 Eylül 2018 23:49
Şehir içindeki raylı sistemler şehir hayatına uymalıdır kırmızı Işık’ta ve yaya geçidi olan yerlerde beklemeli veya ,insanların hayatlarını psikolojik olarak tedirginlik yaratmadan başka bir yol aranmalıdır.rahat ve mutlu bir yaşam herkesin hakkıdır.

Eskişehirli

02 Eylül 2018 15:32
Trafik lambaları vatmanların elinde olduğu sürece bu kazalar kaçınılmazdır. Tramvaylar şehir trafiğine uygun hareket ettirilmelidir.

Hektor

01 Eylül 2018 20:25
Ticari aracın tramvay yolunda ne işi varmış ? Hasar gören tramvay için üzüldüm.. Zarar ziyan ticari araç sürücüsünden tazmin edilsin de aklı başına gelsin.

Ertuğrul Algan

01 Eylül 2018 18:45
Eğer tramvay raylarını terk edip bulvara çıkmadıysa, ticari araç tramvaya çarpmıştır. Tramvayın günahını almayalım ;)

VATANDAŞ

02 Eylül 2018 11:44
tranvaya çarpan suçlu koskoca tranvayı görmemişmi

salih baba

01 Eylül 2018 22:51
araç sürücüleri lambalara ve tramvaya aldırış etmeksizin tehlikeli şekilde trafikte ilerliyorlar. tramvay geçişlerindeki kırmızı trafik lamba zamanları da çok uzun ….

Vatandaş

01 Eylül 2018 18:10
Tranvay ın geçiş önceliği var . " tranvayla ticari araç çarpıştı " . ...... neyse ...... iyi uykular.

Ismaill

02 Eylül 2018 10:33
Kendi yolu belli olan ulaşım araçları.tren.tramvay gibi karayolutaşıtlarına çarpmaz onlar gelip sabit yolunda ilerleyenaraçlara çarpar.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.