TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA YAŞANDI

14 Mayıs 2018 16:42
TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA YAŞANDI

Eskişehir'de makaslarda oluşan arıza nedeniyle tramvay seferleri bir süre aksadı. 

Eskişehir'de toplu taşımada her gün binlerce vatandaşın yolculuk yaptığı tramvaylar, meydana gelen makas arızası nedeniyle yaklaşık saate yakın bir süre ulaşıma kapandı. 2 Eylül caddesi Reşadiye Camii yakınlarındaki Otogar - Osmangazi ayrımında meydana gelen ve bütün hatları etkileyen makas arızası bir süre sonra yetkililer tarafından onarılırken, ulaşımın açılması ile vatandaşlar rahat bir nefes aldı. 

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

14 Mayıs 2018 21:46
Meşhur tramvaya bak sen baştan aşağıya rezalet şehir merkezinden kalksa araç trafiği rahatlasa vatandaş daha çok rahatlayacak

tolga

15 Mayıs 2018 08:06
Aksama yaşandı evet, millet perişan oldu yollarda, çoluklu çocuklu insanlar oradan oraya yönlendirildi, rezillik diz boyu, işbilmez belediye yetkilileri gene sınıfta kaldı. Bir işimizde düzgün olsun bari.

ali dayı

14 Mayıs 2018 22:11
Bu tranvay değil bizi kandırmayın. Standart tranvayın ray aralığı 1.40 metre. Bu düldül 1 metre.Kazık nasıl ama.Aradaki 40 cm'nin fiyat farkını düşündünüzmü hiç .İçine binince kepazeliği dile getiren varmı ?

Sümeyye

15 Mayıs 2018 11:40
Aktroller boşuna parmaklarınıza yazık etmeiyn. Hiç kimse sizin burada yazdığınız yalanlara bakıp yerel seçimlerde sizin partinize oy vermez. 24 Haziran'da devriniz bitiyor zaten. Artık muhalefet olacaksınız. Eskişehir'de de asla belediyeleri alamayacaksınız :)

vatandaş26

15 Mayıs 2018 23:23
tramvay kalkmış olsa bu sefer cadde ve sokaklar araç trafiğinden geçilmez. hani derler ya tuvalete bile özel otomobilimizle gitmeye çalışan bir milletiz. eli ayağı tutanlar, merkezi semtlerde oturanlar bisiklet de kullanalım. yürüyüş de yapalım.

ali

15 Mayıs 2018 22:45
tramvay seferlerinin aksaması bile birçok kişiyi etkiliyorsa bu demektir ki tramvayımız olmazsa çok zorluk yaşayacağız. yapanlardan allah bin kere razı olsun.

...

16 Mayıs 2018 11:52
Heykel,park,bahçe daha önemli tabi.Tramvay'ın gram yüzüne bakan yok, böyyükşehir sağ olsun.

halk

16 Mayıs 2018 08:34
TRAMVAY KALKSA KİMSE DEMİYOR PROJE AYDIN ARAT INDI BU ŞEKİL DEĞİLDİ YAPILIŞI YANLIŞ TEKERLEKLİ ARAÇLA YOLARI KESİŞMİYECEKTİ DALGIÇ ALACAKTI

MEHMET

15 Mayıs 2018 11:48
İNSANLAR SANIYOKİ TRANVAY KALKSA TRAFİK RAHATLIYACAK BİLMİYORLARKİ İNSANLARIN BİR ÇOĞU TRANVAYLA DAHA KOLAY ULAŞACAKLARI İÇİN ARAÇLARINA BİNMEYİP TRANVAYI TERCİH EDİYORLAR BU TARZ ARIZALAR HERYERDE OLABİLİYOR BUNUDA HEMEN SİYASETE YORANLAR VAR ARIZA OLUNCA BELEDİYE SINIFTA KALIYORMUŞ ARIZA BU YANİ NEDEN SINIFTA KALSINLAR HA ARIZAYI GİDERMEZLERSE SINIFTA KALIRLAR AMA GİDERİLMİŞ İSTANBULDA MİLLET BİRBİRİNİ EZİYOR METROBÜSLERE BİNMEK İÇİN BURDAN SİYASET YAPANLAR ORAYADA BİR BAKSINLAR

Esra y

15 Mayıs 2018 10:16
Tolga kardeş ne güzel soyluyorsun aksama yaşandı diye evet aksaklık olabiliyo tramvay arıza yapabiliyo ama bu demek değildir ki isbilmez belediye yetkilileri gene sınıfta kaldı hayır öyle değil tramvay yapılmadan önce yaşlısı genci çoluğu cocugu otobüse binip inebilmek icin rezillik cekiyodu simdi rahat bu şekilde belediyeye yüklenmek olmaz arkadaşım birazda eski yaşamın rahatsızlığı ve şimdiki zamanın kolaylığını göz önünde bulundurup ona göre yorum yapalım

Esra y

14 Mayıs 2018 23:12
Ak troller iş basında hemen yazmaya başlamışlardır tramvay üzerinden Yılmaz Büyükerşen'e yüklenmeye
IRKÇI BİR SALDIRI
IRKÇI BİR SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırıya avukatlar ve Emek ve Demokrasi Güçleri tepki gösterdi. Kemal Koçak "Saldırının en önemli gerekçesi Karasu'nun ismidir. Yapılan ırkçı saldırıyı kınıyoruz" dedi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
Büyükşehir Belediyesi önüne giderek siyah çelenk bırakan Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine yönelik olarak Büyükşehir Belediyesi’nden de bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “ Siyah çelenk mevsimi başladı” denildi.
HİZMET TEPKİSİ
HİZMET TEPKİSİ
Mahallelerine hizmet verilmediğinden şikayetçi olan Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Ayşe Çıraklı ve mahalleli, Büyükşehir Belediyesi'nin önüne siyah çelenk bırakarak tepki gösterdi.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla kent genelinde uygulama gerçekleştirildi.
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
Baro başkan adayı Mustafa Elagöz Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırı ya tepki gösterdi. Elagöz "Bu saldırı hukuka ve tüm avukatlara yapılmıştır. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz." dedi.
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Eskişehir'de Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosunun bulunduğu binaya av tüfeğiyle yapılan saldırı hakkında açıklama yaptı.
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Eskişehir Şubesi, sağlık çalışanlarının döner sermaye problemini ve taleplerini konu alan bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında döner sermaye için temsili cenaze töreni düzenlendi. Eskişehir Sağlık-Sen İl Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, açıklamayı temsili imam olarak okudu. 
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
 Fırsatçıların un fiyatlarına yaptığı fahiş fiyat artışları fırıncıları isyan ettirdi. Temmuz ayında 75 lira olan bir çuval unun 110 liraya fırladığını anlatan fırıncılar, bu durumun fırsatçılardan kaynaklandığını, hükümetle, euro veya dolar ile hiçbir ilgisi olmadığını anlattı. 
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafında uyuşturucuyla mücadele kapsamında yakalanan 3 şahıs adliyeye sevk edildi.