TRAMVAY SEFERLERİ DURACAK

12 Haziran 2018 09:03
TRAMVAY SEFERLERİ DURACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Eskişehir'de olacak. Erdoğan'ın gelişi nedeniyle alınacak trafik tedbirlerine ek olarak, tramvay seferlerinin de duracağı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada  ifadelere yer verdi: “Eskişehir Valiliği’nin almış olduğu karar doğrultusunda, 12 Haziran Salı günü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eskişehir’de gerçekleştireceği program nedeniyle saat 11.00'den itibaren Otogar-Osmangazi Üniversitesi, Otogar-SSK, Opera-Emek/71 Evler hatlarında karşılıklı olarak tüm tramvay seferleri durdurulacaktır. Vatandaşlarımızın bilgisine sunulur.”

Yorumlar (18) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ahmet tekin

12 Haziran 2018 11:04
pazar günü Ankaradan geldim.Yolda konvoy halinde tırlarla siyah makam arabaları geliyordu.herhalde en az 10 tır dolusu çeşitli makam arabası geldi.Önünde arkasında 2 şer tane trafik arabaları ile.Bu israf nedir.Daha önce bu şehire diğer liderlerde geldi.Sadece mitinge giden ana caddeler kapatıldı.Yazık bu ülke bu kadar israf yapmamalı.

sait uslu

12 Haziran 2018 09:55
ya arkadaşlar neden valilikte yapyorusn ya ulaşımı aksatıyorus insanların ne sucu var bayram önü ne tayıpmş yaaaaaa

murat

12 Haziran 2018 12:27
Daha küçük bir meydan olmadığı için mecburen vilayet meydanını seçmişler. Malum, tivi de meydan dolu gözükmeli:)))

ali rıza bektaşi

12 Haziran 2018 10:44
demokratik diktatörlükler de yüce lider için sokaklar caddeler kapatılır. bakınız kuzey koreye, sokaklar caddeler nasıl kapatılıyor. bir de modern ve gelişmiş ülkelere bakın, batıya değil, misal, japonyaya bakın, youtubeda aratın, japonyanın başbakanının konvoyu nasıl görün... he reis deyince, afrikada kabile reisleri var, yamyam reisleri.

XLLLL

12 Haziran 2018 13:14
evet sayın seyirciler kuzeyden esen aşırı kuvvetli temel reis fırtınası eskişehirde birçok garibanı etkilemiştir.

onuris

13 Haziran 2018 09:48
7 düvelle mücadele eden ve içimizdeki vatan hainlerinin tuzaklarından Cumhurbaşkanımızı korumak için her türlü tedbirler alınmalıdır. alınan bu tedbirler gayet normaldir. bundan rahatsız olanlar ise Cumhurbaşkanımızın düşmanlarıdır.

osamn doğan

13 Haziran 2018 09:42
ya birde kıskanmayın sanki sıradan birisi geliyor yapmayın benim ülkemin en üst cumhurbaşkanı gelecek en üst düzeyde önlem alınmayacak birde bu zamanda yok öle bi eskişehir önceden tranvaymı vardı bir günde başka imkanlarla gidin ölmezsiniz

Tayyar

13 Haziran 2018 09:40
İşinize gelmiyorsa taksiye binin.Cumhurbaşkanı geliyor tabiki duracak tabiki trafik aksayacak.Sizin için üzgünüm ama bu duruma alışmak zorundasınız.Zorunuza gidiyorsa Ugandaya gidin ne trafik var ne tramvay.

ali kemal

13 Haziran 2018 09:37
israf diyenler eskişehirde chp belediyelerinin konser sempozyum pişmiş toprak derken milletin vergileri nasıl sanatçı adı altında sanat ve zanaat yapanlara gidiyor onlarıda görsünler ayrıca tramvay iyi yapanlardan da Allah razı olsun ama mezbahaya giden kurbanlıklar gibi üst üste gitmek istemiyoruz bunuda görsünler devleti için milleti için yapanlara helal olsun milletin zararına yapanlarada haram olsun

Yasin

13 Haziran 2018 08:07
Dünya lideri olanla olmayan

Nihat

12 Haziran 2018 21:13
...t kadar şehir merkezine 6 m. lik asfalta tramvay döşersen her zaman olduğu gibi trafik durur. Zırvalamayın. Tabi ki duracak güvenlik her şeyden önemlidir.

Dost

12 Haziran 2018 12:24
Sanki tramvay seferleri ilk defa duruyormuş gibi

şimşek

12 Haziran 2018 12:25
Güvenlik önlemlerinin üst seviyede olması gayet normal bir durum. İsraf vs gibi yorum yapan arkadaşlar, güvenliğin israfı olmaz. Yabancı bir şarkıcı geldiğinde gececeği yoldan içeceği suya kadar önlem alıyorlar. Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin Başkanına alınan önlemler mi israf. Ayrıca Azerbaycan Cumhurbaşkanı, KKTC Cumhurbaşkanlarıda geliyor. Bu sadece miting değil.

Salim

12 Haziran 2018 11:00
Gemi seferleri iptal olup ıssız adada mahsur kalmış triplerine girmeyin! trafikte sadece tramvay yok, aynı kart otobüs için de geçerli gıcıklık yapmayın! görende tek ulaşım aracı tramvay sanacak!

Kral

12 Haziran 2018 09:47
Bu haber bugün mü verilir dün uyar insanlar bu gün için önlemini alsın hastası var şehir dışına gidecek yolcusu var şu belediyenin yıllardır vasat çalışmalarından bıktık usandık bi bitmediniz

Gülay

12 Haziran 2018 10:34
insanlardaki Reis sevgisi bir başka . bu bir siyasi görüş sevgisi değil. Reisin, insanların gönlündeki yeri bir ayrıdır. . //// normal zamanda ulaşımda sürekli sorun yaşanmıyor mu ? zaten.

mustafa

12 Haziran 2018 09:55
O kadar insanın içinden zaten geçemezdi. İsabetli bir karar olmuş. Belediyede kapalı mı acaba? Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Lider ERDOĞAN olunca ne odunpazarı meydanı, ne sıhıye nede vilayet meydanı yetmiyor.

Hasan

12 Haziran 2018 10:10
Reis geliyor gerekirse dünya duracak akıllı olun!
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
İngiltere'nin başkenti Londra'da binlerce kişi, kentte ilk şubesini açan Asya merkezli fast-food firmasının önünde hamburger ve tavukburger alabilmek için saatlerce bekledi.
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, aday belirleme süreci ile ilgili olarak Genel Merkez tarafından görevlendirildiği Samsun’da sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve odalar ile bir araya geldi.
ÇALIŞKAN'DAN  SEYİTGAZİ ZİYARETİ
ÇALIŞKAN'DAN SEYİTGAZİ ZİYARETİ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
ÖĞRENCİLERE  HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
ÖĞRENCİLERE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
Makina Mühendisleri Odası tarafından Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik “Bölüme Hoşgeldin Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
Türkiye Gençlik Birliği Temsilcisi Yunus Emre Özgün, yarın ekonomik prangalardan kurtulmanın yollarını tartışacakları panel gerçekleştireceklerini söyledi.
ETO ÜYELERİ  FUARA KATILDI
ETO ÜYELERİ FUARA KATILDI
Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, mefruşat ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İzmir’de düzenlenen Fashion Prime fuarını ziyaret etti.
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN  HİKAYESİ ANLATILDI
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN HİKAYESİ ANLATILDI
Eskişehir Ticaret Odasında bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, 2018 Avrupa Kültürel Miras yılı kapsamında, Sorkun Çömleği kitabı yayınladı.
MİHALIÇÇIK'IN  ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
MİHALIÇÇIK'IN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
  HAMAMYOLU'NA  'KEDİ EVLERİ' KONULDU
HAMAMYOLU'NA 'KEDİ EVLERİ' KONULDU
Odunpazarı Belediyesi, Haluk Levent tarafından kurulan ve Türkiye çapında bir örgütlenmeye sahip olan ‘Ahbap’ ile çalışmalarına devam ediyor.