TRAMVAY DURAĞINDA SÜPÜRGELİ KAVGA

Son Güncelleme : 20 Haziran 2019 13:06
TRAMVAY DURAĞINDA SÜPÜRGELİ KAVGA

Eskişehir’de bir şahıs dakikalarca kavga ettiği ve Suriye uyruklu olduğunu ileri sürdüğü gence, “Memleketine git, memleketine git” diyerek temizlik süpürgesi fırlattı. 

Olay, dün akşam saatlerinde Arifiye mahallesi İki Eylül caddesi Çarşı tramvay durağında gerçekleşti. Suriye vatandaşı olduğu öne sürülen bir erkek şahıs ile cadde üzerinde ilerleyen bir grup arasında iddialara göre ’laf atma’ nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönmesiyle Suriye uyruklu şahıs tramvay durağına sığındı. Burada da gruptan bir şahıs, durak içindeki yabancı uyruklu şahısla sözlü tartışmaya devam etti. Daha sonra durak girişinde yabancı uyruklu gence saldırı girişiminde bulunan şahsa, güvenlik görevlileri müdahale etti. Bir süreliğine duran tartışma, Suriyeli olduğu ileri sürülen şahsın ’Oğlum git işine’ sözleriyle tekrar alevlendi. Arkadaşları tarafından zor zapt edilen genç, "Senin benim gibi kaç tane oğlun var. Memleketine git ,memleketine git" diyerek yerden aldığı temizlik süpürgesini üzerine fırlattı. Süpürgenin isabet ettiği genç, tepki göstermeye devam ederken tramvay durağındaki güvenlik görevlileri ve arkadaşlarının araya girmesiyle süpürge fırlatan şahıs olay yerinden uzaklaştırıldı. 
Öte yandan Suriye vatandaşı olduğu iddia edilen şahıs da tramvaya binerek uzaklaştı. 

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

süleyman

20 Haziran 2019 13:00
adamlar bizim memleketimizde bizi mülteci durumuna düşürdüler tavşan gibi ürüyorlar

Serdar

20 Haziran 2019 13:26
Hükümet gurur duysun eseriyle

SÜRÜYELİLER GİTSİN.

21 Haziran 2019 08:05
BU ÜLKE ARTIK BUNLARI TAŞIYAMIYOR .GİTSİNLER ARTIK .

tades

20 Haziran 2019 17:17
her yerde gurup halinde geziyorlar gece sokaklarda karşılaşınca ben şahsen tedirğin oluyorum bu işin sonu nereye gidecek bakalım doğum oranları da çok aşırı bunlar bizi geçer

Vatandaş

20 Haziran 2019 20:02
HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Yurttaş

21 Haziran 2019 11:18
En ufak yanlış yapanın derhal yurt dışı edilmesi gerekir, diğerleride ders alırlar

şahin2626

21 Haziran 2019 10:25
zamanında herşey için referandum yapan hükümet ,bu konu için neden yapmaz ki??

Mülayim

21 Haziran 2019 13:15
Arkadaşlar, Mülteci sorunu BOP Projesidir..YÜCE TÜRK MİLLETİNİ ASİMILE ETMEK ve AZINLIĞA DÜŞÜRÜP YOK ETME PROJESİDİR. LÜTFEN, UYANALIM ve TOPLU TEPKİ GÖSTERELİM...ADAMLAR ÇOK UKALA VE EDEPSİZ LER..BİZ BUNLARLA UYUM SAĞLAYAMAYIZ. BU ARAB MILLETI " TÜRK DÜŞMAMIDIR". TARİHİMİZİ OKUYUN,NE HAİNLIK ETTİKLERİNİ GÖRÜRSÜNÜZ. TÜRKIYE YOL GEÇEN HANI DEGILDIR..ELINI KOLUNU SALLAYAN GİRIYOR GÜZEL ULKEME. UYANALIM VE TOPLUM OLARAK TEPKİ GÖSTERELİM.