TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI

Son Güncelleme : 18 Eylül 2018 17:09
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI

Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı. 

Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı. 
Edinilen bilgiye göre, olay Uluönder Mahallesi SSK-Batıkent Tramvay Ring Hattında meydana geldi. 17 yaşındaki Enes K., iddialara göre sabah 8.00 sularında okula gitmek üzere yola çıktı. Bir süre ilerleyen genç, İsmet İnönü 2 Caddesinden karşıdan karşıya geçmek üzere hazırlandı. Araç yolunu geçen Enes K., tramvay yolunu da geçeği esnada SSK istikametine giden tramvay kendisine çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere düşen lise öğrencisi, tramvayın altında kaldı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Bu esnada çevredeki vatandaşlar sağlık ekiplerini beklerken gencin bilincinin açık olup olmadığını kontrol etti. Daha sonra olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri ile vatandaşlar, genci altında kaldığı tramvaydan çıkararak ambulansa bindirdi. Yaralanan Enes K, ambulans ile Yunus Emre Devlet Hastanesine götürüldü. 
Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatılırken, gence çarpan tramvayın Büyükşehir Belediyesinin dün hizmete giren yeni tramvayların biri olması da dikkat çekti. 

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (4)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Esra y

18 Eylül 2018 15:47
Eskişehir halkı yapılan tramvay yüzünden tehdit altında değil eses rumuzlu kardeş asıl Eskişehir halkı Alpu ya yapılacak olan kömürlü termik santral yüzünden hayatı tehlike altındayız biraz mantıklı konuşalım

Hektor

19 Eylül 2018 13:10
Vatandaş cep telefonuna bakmaktan ötürü önüne bakmıyor ki..! Dikkatsiz davranıp koskoca tramvayı görmüyorsa suç kimin ?

Doğuştan EskiŞEHİRLİ

18 Eylül 2018 22:11
Altına 5-10 bine; 40 yaşında araba çeken konuşuyor. Köydeyken eşeği olmayanlar şimdi şehre gelip trafikten şikayet ediyor.., Yok tramvay yolu daraltıyor, yok trafik tıkanıyor v.b. .. Ya bu tramvayları kullanan ve arabası olmayan binlerce insan ne yapsın.. Beğenmeyenler varsa Köyüne dönüp trafikten kurtulabilir..

222

18 Eylül 2018 16:00
Tramwaya karsi cıkmış adam. Sen gel ıstanbula minubus otobüs sarı taksi tehdidini gör. Kaç kişi hayatini kaybediyor. haberin var mi? Cahillere zor kanarsın..

Alico

18 Eylül 2018 22:47
Yılmaz Büyükerşen i kınıyorum tramvay hizmeti vererek halka ediyor. Oysa yorumlara bakılırsa halk bunu hakediyor. Neden çünki AKP Belediyesi yapmadı....

istemezuk...

19 Eylül 2018 09:25
Esra y adlı arkadaş onu yapma bunu yapma siz anca heykel yapın herşeye karşısınız o zaman git avrupada da var santral onlar niye sesini çıkarmıyor bir tek akıllı siz misiniz! o zaman elektriğe zam geldi diye ağlamıycaksınız.

DİKKAT şikodalar geliyor

18 Eylül 2018 17:45
şimdi daha çok tranvay seti geliyor , şehirin göbeğinde arkası arkaya fing atacaklar her an can kaybı olabilir . bütün yollar da kırmızı ışık yakarak trafiği alt üst edecekler .

Vira Bismillah

18 Eylül 2018 16:30
Vira Bismillah yeni tramvaylar hizmete girdi anlaşılan o ki yeni kurbanlar daha çok trafik kaosu bizleri bekliyor.

eses

18 Eylül 2018 14:23
ESKİŞEHİR halkı büyük tehdit ve tehlike altında bu tranvay ve yolları daraltan tranvay rayları 5 sene sonra araç trafiği kitlenecek , bir an önce çare bulunmalı , raylar şehrin göbeğinden çıkarılıp tenha yerlerden geçirilmeli .

Emel

18 Eylül 2018 15:45
dün başladı . bu gün kaza yaptı .
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.