TIR KONVOYU

Son Güncelleme : 07 Ağustos 2018 11:08
TIR KONVOYU

Eskişehir’de gerçekleşen bir sünnet düğününde TIR'lar eşliğinde yapılan konvoy, görenleri hayrete düşürdü.

Eskişehir’de uzun yıllardır TIR ve otobüs şoförlüğü yapan Melih Ateş oğlunun sünnet merasimi için farklı bir işe imza attı. Çocuğunun küçüklükten beri büyük araçlara olan ilgisini bilen baba Ateş, konvoyu bilinenin aksine farklı şekilde tasarlayarak görenleri şaşırttı. Teker teker süslenen 10 TIR'ın oluşturduğu konvoy, çevredeki vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Havalı kornalar eşliğinde yola çıkan konvoy, şehir merkezi içinde bir süre dolaştıktan sonra düğünün yapılacağı alana geldi. 

"Oğlumuzun en büyük hayaliydi bu" 
Renkli görüntülerin ortaya çıktığı konvoyun oğlunun en büyük hayali olduğunu dile getiren baba Melih Ateş, “Mesleğimiz şoförlük, baba mesleğimiz. Baba mesleğini devam ettirmeye çalışıyoruz. Sağ olsun arkadaşlarla böyle bir program yaptık. Dedik ki 'değişik bir şey yapalım.' Arkadaşlar da sağ olsunlar böyle bir fikir verdiler. Biz de gerçekleştirdik. Bizim de oğlumuz İbrahim’in hayaliydi zaten böyle bir şey. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

"TIR'la yapalım araba olmasın istedim" 
Mutluluğu gözlerinden okunan sünnet çocuğu İbrahim Ateş ise “Eskiden bizim otobüsümüz vardı, ben onu çok istiyordum. Tabii o satıldı artık TIR alındı. Ben de dedim TIR'la yapalım, araba olmasın" dedi. 

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

sinem gümüş

07 Ağustos 2018 14:29
bizi rahatsız etmeye ne hakkınız var...artık bu olaylar sırf gösteriş olsun ..sırf haberlere çıkalım. sırf sosyal medyada görünelim diye yapılan olaylar...kimi gider ahmak ahmak evlilik teklifi yapar ..kimi gider abuk sabuk şeyler yapar....kardeşim bizi rahatsız etmeye be hakkınız var.....

ali

07 Ağustos 2018 12:34
görgüsüzlük

Vatandaş

07 Ağustos 2018 11:44
O tırlara ve havalı kornalar için ne ahlar alındı acaba. Birinin mutluluğu, binlerin çilesi

gürcan

07 Ağustos 2018 16:36
çarşıda tırın ne işi var abartmış ve gösterişten başka bir şey değil

KAHRAMAN

07 Ağustos 2018 16:09
Trafik polislerimiz gereken cezayı uygulamışlardır umarım. Örnek teşkil etmesin başkalarına da.

Trafik

07 Ağustos 2018 12:19
Havalı korna Trafik Yönetmeliğine göre sadece şehir dışında kullanılabilir. Acaba bunu kontrol eden var mı?!!!!

Eses

08 Ağustos 2018 00:17
Dorseleri de taksaydınız tam olurmuş. Arkadaş şehir içinde tırın ne işi var? Her isteyen kafasına göre takılıyor. Kuş serisi tofaşlara takılan iğrenç sesli sgzozlar da cabası.

burak

09 Ağustos 2018 13:53
Trafik akışını engelleyecek şekilde normal araçla konvoy oluşturmak suç iken, vatandaş haftasonu trafiğin en yoğun olduğu saatte çevreyolundan tepebaşına giriş yapıp (ki yunusemre devlet hastanesi acil servisine giden ambulansların güzergahı) ordan şehir merkezine kadar giriyor bir çok mobese kameraların altından geçiyor, korna seslerinden ve trafik sıkışıklığından büyük bir kaza olduğunu sandığımız olayın sünnet düğünü olduğunu haberden öğreniyoruz. Umarım haberinizi ihbar kabul ederek söz konusu araç sahiplerine gereksiz klakson çalarak etrafa rahatsızlık vermek, büyük araçla konvoy oluşturarak trafiğin aksamasına, ambulans gibi acil geçiş üstünlüğü olan araçların geçişini engellemek ve kazalara sebep olabilecek davranışlar nedeniyle can ve mal kaybına teşebbüsden gerekli yasal işlemler başlatılır.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.