TIR KONVOYU

Son Güncelleme : 07 Ağustos 2018 11:08
TIR KONVOYU

Eskişehir’de gerçekleşen bir sünnet düğününde TIR'lar eşliğinde yapılan konvoy, görenleri hayrete düşürdü.

Eskişehir’de uzun yıllardır TIR ve otobüs şoförlüğü yapan Melih Ateş oğlunun sünnet merasimi için farklı bir işe imza attı. Çocuğunun küçüklükten beri büyük araçlara olan ilgisini bilen baba Ateş, konvoyu bilinenin aksine farklı şekilde tasarlayarak görenleri şaşırttı. Teker teker süslenen 10 TIR'ın oluşturduğu konvoy, çevredeki vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Havalı kornalar eşliğinde yola çıkan konvoy, şehir merkezi içinde bir süre dolaştıktan sonra düğünün yapılacağı alana geldi. 

"Oğlumuzun en büyük hayaliydi bu" 
Renkli görüntülerin ortaya çıktığı konvoyun oğlunun en büyük hayali olduğunu dile getiren baba Melih Ateş, “Mesleğimiz şoförlük, baba mesleğimiz. Baba mesleğini devam ettirmeye çalışıyoruz. Sağ olsun arkadaşlarla böyle bir program yaptık. Dedik ki 'değişik bir şey yapalım.' Arkadaşlar da sağ olsunlar böyle bir fikir verdiler. Biz de gerçekleştirdik. Bizim de oğlumuz İbrahim’in hayaliydi zaten böyle bir şey. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

"TIR'la yapalım araba olmasın istedim" 
Mutluluğu gözlerinden okunan sünnet çocuğu İbrahim Ateş ise “Eskiden bizim otobüsümüz vardı, ben onu çok istiyordum. Tabii o satıldı artık TIR alındı. Ben de dedim TIR'la yapalım, araba olmasın" dedi. 

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

sinem gümüş

07 Ağustos 2018 14:29
bizi rahatsız etmeye ne hakkınız var...artık bu olaylar sırf gösteriş olsun ..sırf haberlere çıkalım. sırf sosyal medyada görünelim diye yapılan olaylar...kimi gider ahmak ahmak evlilik teklifi yapar ..kimi gider abuk sabuk şeyler yapar....kardeşim bizi rahatsız etmeye be hakkınız var.....

ali

07 Ağustos 2018 12:34
görgüsüzlük

Vatandaş

07 Ağustos 2018 11:44
O tırlara ve havalı kornalar için ne ahlar alındı acaba. Birinin mutluluğu, binlerin çilesi

gürcan

07 Ağustos 2018 16:36
çarşıda tırın ne işi var abartmış ve gösterişten başka bir şey değil

KAHRAMAN

07 Ağustos 2018 16:09
Trafik polislerimiz gereken cezayı uygulamışlardır umarım. Örnek teşkil etmesin başkalarına da.

Trafik

07 Ağustos 2018 12:19
Havalı korna Trafik Yönetmeliğine göre sadece şehir dışında kullanılabilir. Acaba bunu kontrol eden var mı?!!!!

Eses

08 Ağustos 2018 00:17
Dorseleri de taksaydınız tam olurmuş. Arkadaş şehir içinde tırın ne işi var? Her isteyen kafasına göre takılıyor. Kuş serisi tofaşlara takılan iğrenç sesli sgzozlar da cabası.

burak

09 Ağustos 2018 13:53
Trafik akışını engelleyecek şekilde normal araçla konvoy oluşturmak suç iken, vatandaş haftasonu trafiğin en yoğun olduğu saatte çevreyolundan tepebaşına giriş yapıp (ki yunusemre devlet hastanesi acil servisine giden ambulansların güzergahı) ordan şehir merkezine kadar giriyor bir çok mobese kameraların altından geçiyor, korna seslerinden ve trafik sıkışıklığından büyük bir kaza olduğunu sandığımız olayın sünnet düğünü olduğunu haberden öğreniyoruz. Umarım haberinizi ihbar kabul ederek söz konusu araç sahiplerine gereksiz klakson çalarak etrafa rahatsızlık vermek, büyük araçla konvoy oluşturarak trafiğin aksamasına, ambulans gibi acil geçiş üstünlüğü olan araçların geçişini engellemek ve kazalara sebep olabilecek davranışlar nedeniyle can ve mal kaybına teşebbüsden gerekli yasal işlemler başlatılır.
BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR
BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR
Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, odaların önemine değindi.
ESKİ KOMİSERE FETÖ GÖZALTISI
ESKİ KOMİSERE FETÖ GÖZALTISI
Eskişehir'de FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda, hakkında gözaltı kararı bulunan ve meslekten ihraç edilen eski komiser yakalandı.
 ESKİŞEHİRLİ DOKTOR  EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
ESKİŞEHİRLİ DOKTOR EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
Kocaeli'de özel bir hastanede görev yapan Eskişehirli, Psikiyatri Uzmanı Dr. Nihat Zincir, evinde ölü bulundu.
MAHKEME KARARINA UYMAK ZORUNDAYIZ
MAHKEME KARARINA UYMAK ZORUNDAYIZ
Büyükşehir Belediye Meclisinde, AK Parti Meclis Üyeleri yol harcamalarına katılma payı alma konusunun olduğu 1. ve 2. maddelerde çekimser kaldı.
DİKKAT! O CADDE 4 GÜN TRAFİĞE KAPATILIYOR
ŞEHRİMİZE TEMİZ YATIRIMLAR  FİNANSE EDİN
ŞEHRİMİZE TEMİZ YATIRIMLAR FİNANSE EDİN
Eskişehir Kent Konseyi Toplantı Salonu'nda bir araya gelen Çevre ve Yaşam Platformu üyeleri, Termik Santrali istemediklerini bir kez daha haykırdı.
KRİZİN FATURASINI  VATANDAŞ ÖDEMEMELİ
KRİZİN FATURASINI VATANDAŞ ÖDEMEMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, iki günlük ziyaret için bulunduğu Konya Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu.
ŞEHİR HASTANESİ'NİN YOLU ASFALTLANIYOR
ŞEHİR HASTANESİ'NİN YOLU ASFALTLANIYOR
Odunpazarı Belediyesi, yakında hizmete gireceği açıklanan Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolları ve çevresindeki yollarda asfalt çalışması yaptı.
57 HAVACI ASKERİN SAVUNMALARI ALINIYOR
57 HAVACI ASKERİN SAVUNMALARI ALINIYOR
Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye oldukları öne sürülen 58 havacı askerin yargılanmasına başlanıldı.