TİCARET HAREKETLENECEK

02 Mart 2018 15:41
TİCARET HAREKETLENECEK

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Kırım Caddesi esnafını ziyaret etti.

Cadde esnafına tek tek uğrayarak hayırlı ve bol kazanç dileğinde bulunan Tekgöz, sayısız sorun dinledi. Eskişehir’deki caddelerin hareketlenmesi, esnafın ticaretinin gelişebilmesi için mutlaka cesur adımlar atılması gerektiğini kaydeden Tekgöz, “Nisan ayındaki seçimde bize görev ve yetki verilirse, öncelikle ele alacağımız konulardan biri bu olacak” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

03 Mart 2018 11:34
Büyükler her yeri parsellemiş küçükler yavaş yavaş bitiyor yakında yerel esnaf diye bişey kalmayacak

Reco

03 Mart 2018 08:11
Ticaret hareketlenecek bolluk gelecek asgari ücrete mahkum işçi amele ırgat şehri eskişehir tanıdıkla torpille itinayla adam yerleştirilir gel vatandaş gel

Hakan

03 Mart 2018 18:03
Aylık kazancımız, elektrik, doğalgaz, su, telefon, kira, okul masrafı, kredi borçlar gibi alanlara gidiyor. Esnaf kusura bakmasın, onlara harcayacak gelirimiz kalmıyor. Gelirimiz sadece aile çarkını zar zor döndürmeye yetiyor. Maaşlarımıza zam yapılırsa ekonomi çarkının dönmesine katkı sağlarız.

gürcan

03 Mart 2018 17:48
başta inşaatlar denetlenmeli önüne gelen taşoron olmuş vergi yok bedava para
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.