TİCARET HAREKETLENECEK

02 Mart 2018 15:41
TİCARET HAREKETLENECEK

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Kırım Caddesi esnafını ziyaret etti.

Cadde esnafına tek tek uğrayarak hayırlı ve bol kazanç dileğinde bulunan Tekgöz, sayısız sorun dinledi. Eskişehir’deki caddelerin hareketlenmesi, esnafın ticaretinin gelişebilmesi için mutlaka cesur adımlar atılması gerektiğini kaydeden Tekgöz, “Nisan ayındaki seçimde bize görev ve yetki verilirse, öncelikle ele alacağımız konulardan biri bu olacak” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

03 Mart 2018 11:34
Büyükler her yeri parsellemiş küçükler yavaş yavaş bitiyor yakında yerel esnaf diye bişey kalmayacak

Reco

03 Mart 2018 08:11
Ticaret hareketlenecek bolluk gelecek asgari ücrete mahkum işçi amele ırgat şehri eskişehir tanıdıkla torpille itinayla adam yerleştirilir gel vatandaş gel

Hakan

03 Mart 2018 18:03
Aylık kazancımız, elektrik, doğalgaz, su, telefon, kira, okul masrafı, kredi borçlar gibi alanlara gidiyor. Esnaf kusura bakmasın, onlara harcayacak gelirimiz kalmıyor. Gelirimiz sadece aile çarkını zar zor döndürmeye yetiyor. Maaşlarımıza zam yapılırsa ekonomi çarkının dönmesine katkı sağlarız.

gürcan

03 Mart 2018 17:48
başta inşaatlar denetlenmeli önüne gelen taşoron olmuş vergi yok bedava para
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.