TESİSLERDEN AYRILMIYORLAR

14 Nisan 2018 12:17
TESİSLERDEN AYRILMIYORLAR

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, yöneticilerden Erdal Şahbaz ve Altan Begiter tesislerden ayrılmıyorlar.

Her üç yöneticinin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, takıma gönül verenlerde ziyarete gelip başarı dileğinde bulunuyorlar. Öte yandan Başkan Ünal, teknik direktör Yılmaz Vural, sportif direktör İzzet Erdoğan ve idari direktör Ayhan Taşçı ile özel görüşme yapıp takımla ilgili bilgiler alıp galibiyet priminin maç sonu soyunma odasında verileceğini yineledi.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Giresunlu

14 Nisan 2018 13:22
Teknik Direktörlüğe Yılmaz Vural geldiği gün Es Es in işi bitmiştir.Yılmaz hocayı 3 haftada sıfır çektiği için göndermekle akıllılık etmişiz,yoksa bizde sizler gibi diken üstünde olurduk.

misafir

14 Nisan 2018 13:19
İyiki tesislerden ayrılmıyorlar,bide ayrılsalarmış takım Amatör kümeye kadar düşecekmiş.

Burhan

15 Nisan 2018 00:03
Hiç biri güven vermiyor,E sEs te son gunleri

garson rıza

15 Nisan 2018 21:08
Niye ayrılsınlarki,yeme içme yatma beleş.Yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında.

vatandaş

14 Nisan 2018 16:02
Tiyatroya gitsem 10-15 TL,Eskişehir spor maçı 1 TL,tiyatro seyreder gibi Yılmaz Vuralı izlerim.

Dost

14 Nisan 2018 13:48
Hayırdır Niye acaba?

Sonuç

14 Nisan 2018 13:19
Bu maçı kaybedersek ve hatta küme düşersek takımın adını ağzınıza dahi almayın. üyeliklerinizi iptal ettirin. Aalcağını giderken yangından mal kaçırır gibi tahsil edenler utansın

Aras

15 Nisan 2018 00:02
ben olsam bende ayrılmam :D

Ali Mert

24 Nisan 2018 10:18
Arkadaşlar hakaret içeren yorum yapmayın lütfen.Artık bitik futbolcuların bize bir iki hareketini internette yayınlayıp yutturan insanlarla futbolcu alışverişi yapılmasa iş hallolur.Tek çare alt yapı alt yapı.Sosyal hayatından fedakarlık yapacak futbolcu yetiştirin lütfen.Başarılar
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER