TESİSLERDE BEKLEDİLER

30 Ağustos 2018 10:52
TESİSLERDE BEKLEDİLER

Eskişehirspor taraftarı tepki vermeye devam ediyor.

 Es Es'e sahip çıkmayanlar tepkilerini sosyal medya üzerinden sürdüren taraftarlar, " Takımı bu hale getirenleri Allah'a havale ediyoruz. Alacağı olanlar sağduyulu olsunlar. Takım düzlüğe çıkarsa alın terlerinin karşılığını alırlar." diyerek görüşlerini dile getirdiler.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Turgay

30 Ağustos 2018 12:50
Sezonun son maçında olay çıkarıp saha kapattıran da aynı taraftar. Her sene küfürle bir sürü para cezası ve tribün kapatma aldıran da aynı taraftar. Sadece 100'lü rakamda forma ve kombine alan da aynı taraftar. Hiç kimse kendisini diğerinden masum kabul etmesin. Hep beraber,elele bu duruma getirdik klübü.

ayder

30 Ağustos 2018 11:10
yazıklar olsun şu efsane ES ES İMİZİ bu hale getirenlere. başta BEGİTER , HALİL ÜNAL, MESUT HOŞCAN daha pek çok ismini hatırlamadığımız yönetimde olup da ES ES imizi bu hale getirenler .. öbür dünyada bu taraftarın elleri iki yakanızda olacak bunu bilin. çok ah aldınız çokkkkk

HAMDİ KARAHAN

31 Ağustos 2018 14:55
ESKİŞEHİRSPOR DAN ALACAĞI OLAN VE İMZA VERMEYEN KİŞİLERE SESLENİYORUM..KULÜP ŞİMDİKİ HALİNDEN DAHA KÖTÜ DURUMA DÜŞERSE ALACAKLARINIZI NASIL TAHSİL EDECEKSİNİZ..HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ..VERİN İMZALARINIZI KULÜP BELİNİ DOĞRULTSUN ONDAN SONRA DÜŞÜN ALACAKLARINIZIN PEŞİNE..

Vatandaş

30 Ağustos 2018 23:04
Eses düşse nolur çıksa nolur vatan mevzusumu bu yahu birileri trilyon kazancak sen de gidip tesisde bekleyeceksin

Serdar

31 Ağustos 2018 08:10
Ayder sanırım esesli deyil

ibrahim

30 Ağustos 2018 14:43
sayın ayder bey efsane olan takımı begiter yarattı halil ünal daha ne yapsın saygı gösterin lütfen.
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.