paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME

13 Kasım 2018 16:30
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.

Üç belediye başkanı bir kez daha termik santralin yaratacağı yıkıma dikkat çekti. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt "İhalesiz işlev gerçekleştirerek santralin birilerine yaptırılması gündeme gelecek. Uyanık olmak lazım" dedi. Büyükerşen: "İhaleler durmadan erteleniyor. Bu kimseyi yanıltmasın. Duyduğumuza göre santrali yapmaya Çinliler talipmiş. Ancak ihale yapılmaksızın diyorlarmış. Eğer böyle olacaksa ihalenin ertelenmesi çözüm arayışı içerisinde olduklarını gösteriyor olabilir."

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

salih baba

13 Kasım 2018 22:10
termik santral konusunda neden bu kadar israrcı oluyorlar. rüzger enerjisi, güneş enerjisi projelerine neden yönelmiyorlar. güzelim tarım arazilerini de korumuş olursunuz.

Eses

13 Kasım 2018 20:36
Şehrimizin zehre boğulmasına izin verilmesin.

Berrak ARSLAN

14 Kasım 2018 09:39
Termik Santral İstemiyoruz Alpu Ovamızın kararmasına gönlümüz razı değil yaşam alanlarının daraltılmasına asla razı değiliz.. İnşallah Olmaz Termik Santral

Yemeyiz biz

13 Kasım 2018 23:20
Vayyyyy hocam şalvarlı kadınlarla bir arada.......Seçim mi var ?

Prof.psikolog

14 Kasım 2018 07:42
Merak ediyorum bu termik santral CHP iktidar da iken yapılmaya karar verilseydi belediye başkanlarımız yine tepkiyi verirler miydi?

Aras

13 Kasım 2018 16:53
Yapsınlarda kimin yaptığı önemli değil. Yeter ki gençlere iş fırsatı oluşsun
İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
Kılıçdaroğlu-Akşener görüşmesi öncesi CHP ve İYİ Parti'nin anlaştığı açıklandı.
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren'in Yenimahalle'de kılavuz lokomotifle çarpışması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti, 46 kişi yaralandı.
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.