TEPEBAŞI'NDA ÖDEME KOLAYLIĞI

27 Mayıs 2020 16:21
TEPEBAŞI'NDA  ÖDEME KOLAYLIĞI

Tepebaşı Belediyesi, 2020 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisinin ilk taksitini yatıracak olan vatandaşlar için vezneye ulaşma kolaylığı sağlıyor.

65 yaş üstü

2020 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisinin ilk taksiti için son ödeme günü olan 1 Haziran’a kadar; koronavirüs dolayısıyla evden çıkamayan ve belediyeye gidemeyecek olan 65 yaş üstü vatandaşlar, mobil vezne tahsilat aracı ile ödemelerini yapabilecek.

Online işlemler

Yetkililer ayrıca Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında bulunan veznelerin yanı sıra Odunpazarı Belediyesi ile Eskişehir Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü içinde bulunan veznelerden de vergilerin ödenebildiğini hatırlattı. Yetkililer ayrıca, “www.tepebasi.bel.tr” internet adresinden “Online İşlemler” menüsüne tıklayarak, ödeme yapılabileceğini ifade etti.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Teşekkür ederiz.

27 Mayıs 2020 19:53
Hizmette sınır yoktur , olmamalıdır.

Burhan

28 Mayıs 2020 13:21
Tepebaşı belediyesi halk için var karnın açsa ekmek suyun yoksa su, uçmak istersen uçak Avrupa mahalleleri bu belediye başkanlarıyla kafayı kuma sokan ördekler sayesinde 2071 kadar devam. Gülmek bedeva

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama