TEI'NİN İHRACAT BAŞARISI

25 Haziran 2019 12:55
TEI'NİN İHRACAT BAŞARISI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından ‘Türkiye’nin İlk Bin İhracatçısı’ araştırması sonucunda Eskişehir'den Tusaş Engine Industries (TEI) 43’üncü sırada yer alarak ihracat başarısını birkez daha kanıtladı. 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl 17’ncisi yapılan “Türkiye’nin İlk Bin İhracatçısı” araştırması sonuçları açıklandı. Sonuçlara gore; TEI-TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., ihracatını önceki yıla göre yüzde 15 oranında artırarak ilk bin şirket arasında 43’üncü sırada yer aldı. 
TEI, aynı araştırmanın sonuçlarına göre savunma ve havacılık sanayiinde faaliyet gösteren firmalar arasında 2’nci sıradaki yerini koruyarak, ihracattaki başarısını bir kez daha kanıtladı. 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kamil

25 Haziran 2019 23:16
vay be CNC lere bak hepside yerli.bunları taksan üretmişti de biz taksanın kıymetini bilmemiştik. bilmeyenlere duyurulur taksan(takım tezgahları sanayi) iflas ettirildi icradan satıldı.

Halil Toksöz

26 Haziran 2019 01:48
İthalatı ne kadar ,önemli olan ne kadar ithalat yaptığı. Bu ihracatı yapmak için. Her şey açık olmalı, ne kadar ithalat ne kadar işçilik gideri var, ne kadar vergi ödenmiş , ne kadar kar yapılmış?

selami

26 Haziran 2019 23:53
ucuz emek sömürüsü.

Gececi

26 Haziran 2019 13:39
Ben teı nin kar yaptığına inanmıyorum Halil Tokgöz ün dediği gibi giderini gelirini açıklasın inanalım ama açıklayamaz.

Ahmet

02 Temmuz 2019 00:05
Bir iş yerinin başarısı almış olduğu ham madde, tükenmiş olduğu enerji, çalışan sayısı,üretmiş olduğu emtia, satış karı ve ödediği yıllık vergi. Yurtdışındaki sattığı ürün ve yıllık net karı o şirketin veya fabrikanın mali durumunu gösterir.