TEHLİKE SAÇIYOR

03 Eylül 2018 16:45
TEHLİKE SAÇIYOR

Atatürk Lisesi tramvay durağı yakınında bulunan ve çevresinde güvenlik önlemi alınmayan inşaat tehlike saçıyor.

2 Eylül caddesi üzerinde bulunan inşaat etrafa tehlike saçıyor. Cadde kısmında derme çatma güvenlik önlemi alınan inşaatın sokağa bakan kısmında hiçbir önlem alınmamış. İnşaat kenarında bulunan güvenlik kulübesinde ise inşaat malzemeleri var. Çocuklar ve hayvanlar için endişelenen vatandaşlar duruma biran önce çözüm bulunmasını istedi. Vatandaşlar "Bu alanda biran önce güvenlik önlemi alınmalı. Bu şekilde tehlike saçıyor. Her an birinin canı yanabilir" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SELAHATTİN ŞENER

03 Eylül 2018 20:24
BEN BU İNŞAATIN YIKIM AŞAMASINDA YANINDAN GEÇERKEN,BAYANIN BİRİSİ İLE BENİM BAŞIMA KÜÇÜK BETON PARÇALARI DÜŞMÜTÜ.ZABITAYI ARADIM.ZABITA KÜÇÜK BİR UYARI YAPTI GİTTİ. SANIRIM BU İNŞAATIN SAHİBİ TORPİLLİ BİRİ.

X bey diyeceksiniz

03 Eylül 2018 17:55
İlla ki birilerinin canının yanması mı lazım ? Belediye neden denetlemez böyle şeyleri yahu!! , pardon unutmuşum onlar en son , gece gündüz bayram seyran demeden çalışıyorlardı değil mi ?

hamdi

04 Eylül 2018 16:56
arsizlik/ vurdumduymazlik/ bana ne yahu. esnaf utanmiyor/ zabita utanmiyor?????? secilmisler zaten utanmiyor. peki atanmis sayin VALI ne is yapiyor.sozde vekiller ne yapiyor. hepsi oy pesinde 7 ay sonra yapilacak secimlere odaklandi. artik kucuk altinda dagitamayacaklar. SAYIN VALI UYUMA. illaki birileri bu cukurda canmi verecek?

mert

04 Eylül 2018 07:55
Eskişehire turlar ile gelen misafirlerimize burayıda gezdirelim. Nasıl olsa tarihi odunpazarı evlerine çık yakın.
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.