TARIM YENİDEN HAYAT BULACAK

15 Kasım 2019 15:37
TARIM YENİDEN HAYAT BULACAK

CHP Tarım Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Alpu İlçesini ziyaret ederek Türkiye’nin en verimli tarım arazilerinden biri olan Alpu Ovası’nda gerçekleştirilebilecek kırsal kalkınma projelerini değerlendirdi.

Fikir alışverişi

Alpu Belediyesi ziyaretinin ardından sahada inceleme yapan Sarıbal “Geçtiğimiz dönemlerde kırsal kalkınma adına değerlendirilemeyen verimli Alpu Ovası’nda Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanımız Gürbüz Güller ile yeni bir dönem başlattık. Ziyaretimizde Alpu’yu ülkemizin tarım alanında önemli noktalarından biri haline getirme konusunda gerçekleştirilebilecek projeler ile ilgili fikir alışverişi yaptık.” dedi.

Yapım projesi

Tarım Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Orhan Sarıbal da Alpu ile özel olarak ilgileniyor.” diyen CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü “Gürbüz Başkanımızla birlikte bir yandan Cumhurbaşkanlığı^nın 2020 Yıllık Planı’nda yer alan yeni kömür sondajları ve termik santral yapım projesine direnmeye devam edeceğiz diğer yandan Alpu’da tarım ve hayvancılığı canlandıracağız. Desteği için Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sarıbal’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bir düşünür

15 Kasım 2019 17:02
Eskişehir in en verimli topraklarına askeriye ve organize sanayi kurulmuş diğer verimli arazi olarak alpu arazisi kaldı onu değerlendirirsek ne mutlu bize

Eski büyük çiftçi erdal

16 Kasım 2019 13:07
Hiç inandırıcı değil ülkede tarım öyle bir haleetirildiki bu kadar baltalamadan sonra asla düzelmez

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama