TARİHİ VE MİLLİ SORUMLULUK

27 Şubat 2018 10:37
TARİHİ VE MİLLİ SORUMLULUK

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin bütün kurum ve kurallarıyla inşası için cumhurun ittifakla hareketi tarihi ve milli bir sorumluluktur. Varsın başkaları ihanet ittifakıyla avunsun." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin bütün kurum ve kurallarıyla inşası için cumhurun ittifakla hareketi tarihi ve milli bir sorumluluktur. Yapmayı düşündüğümüz budur. Varsın başkaları ihanet ittifakıyla avunsun. Varsın başkaları FETÖ ittifakından medet umsun. Varsın başkaları PKK/PYD ittifakına umut bağlasın. Biz cumhur diyeceğiz, biz Cumhuriyet diyeceğiz, biz Türkiye'nin ittifak ve iradesiyle hepsini şaşkına, alayını sudan çıkmış balığa çevireceğiz." ifadelerini kullandı.

Bahçeli, "Terörist Salih Müslim'in gece yarısı tutuklanması, bugün de mahkemeye çıkarılacak olması umut verici ve hayırlı bir gelişmedir. Bu terörist cinayetlerinin ve ihanetinin bedelini muhakkak suretle ödemelidir. Kandil elebaşları teker teker tutuklanıp yaka paça mahkemeye çıkarılmalıdır. Dahası, FETÖ'nün Pensilvanya'daki başının da sınır dışı edilmesi sağlanarak döktüğü kanların damla damla diyeti ödettirilmelidir." dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bir ipte iki cambaz

27 Şubat 2018 16:53
beka sorunu demek,halktan umudu kesmek demek. halkın olduğu yerde beka sorunu olmaz.olsa olsa sizin bu ülke üzerinde cebren ve hileyle demokrasinin ırzına geçmek çabanızın tezahuru olabilir.

tam tersini söylüyor

28 Şubat 2018 06:23
önüne koydukları kağıtları okumuş gene .

Eses

27 Şubat 2018 17:57
Yazık. Altı boşalmış. Düştü düşecek. Hala ittifakla, birilerine yaranmaya çalışarak kurtulabileceğiniz sanıyor. Siyaseten bittin haberin yok.

TÜRK

27 Şubat 2018 18:54
Adın gibisin çok yaşa söz konusu devlet ise gerisi tefaurattır